Beautiful Woman – FALL IN LOVE

Hana Benešová
03. Listopad 2017
Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 18 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu.

Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, spojují zábavu a osobní rozvoj – to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. Členky se setkávají se známými osobnostmi českého společenského života, stejně tak s odborníky z nejrůznějších oborů, kteří by mohli všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou, zaujmout.

Každá žena chce být krásná, ať už pro sebe, nebo pro někoho jiného. A to v každém ročním období – i na podzim, který je již v plném proudu. V prostorách kadeřnického salonu Franck Provost v areálu The Park na pražském Chodově proběhlo další mimoklubové setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club. Na něm se členky klubu seznámily s nejnovějšími trendy pro podzim a zimu 2018.

Tým kadeřníků značky Franck Provost jim představil aktuální hity v oblasti účesů, poradil jim také s výběrem správného střihu, barvy a vlasové péče. V rámci příjemně stráveného večera měly také možnost seznámit se s aromakosmetikou Decléor a jejími novinkami s přírodními esenciálními oleji BEWIT.love. Úžasné je, že si z nich můžete navrhnout svou originální směs.

Do rukou se účastnice setkání dostaly také Make-up Artistům značky Sephora. Ti jim, za použití novinkové řady produktů s názvem Loves Kat Von D, představili aktuální trendy v líčení pro letošní podzim. Celý večer se, jako je již tradicí, nesl v komorním a přátelském duchu. Díky tomu bylo příjemné na okamžik zpomalit a soustředit se jen a jen na sebe.