Belmond Eastern and Oriental Express s Dior spa: Oáza luxusu na kolejích

09. Červenec 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 08. 08. 2024

Belmond Eastern & Oriental Express, ikona luxusního cestování po jihovýchodní Asii, představuje exkluzivní Dior spa. Tato inovace přináší novou dimenzi pohody a relaxace na palubu vlaku, který je známý svou elegantní estetikou a prvotřídními službami. Spa zaujímá jeden z šestnácti vagónů a je vybaveno dvěma ošetřovacími místnostmi a recepcí, které zdobí ikonický design Toile de Jouy v jemně zelených tónech. Tento harmonický design čerpá inspiraci z okolních tropických krajin, což ještě více umocňuje pocit exkluzivity a klidu.

Nabídka ošetření v Dior spa je pečlivě sestavena tak, aby kombinovala tradiční asijské zdravotní principy s moderními technikami a produkty značky Dior. Pasažéři mohou vybírat z pěti personalizovaných ošetření, která zahrnují jak relaxační masáže, tak revitalizační procedury. Každé ošetření je navrženo tak, aby poskytlo maximální relaxaci a obnovu těla i ducha. Navíc je zde možnost zakoupit produkty Dior, které jsou exkluzivně dostupné na palubě, což přináší další vrstvu luxusu a péče.

Tento wellness zážitek je perfektním doplňkem luxusních itinerářů, které Belmond Eastern & Oriental Express nabízí. Trasy vedou z Singapuru přes malajsijské scenérie až do Taman Negara národního parku, přičemž každá zastávka je pečlivě vybrána tak, aby cestujícím poskytla nezapomenutelné zážitky. Cesta samotná je umocněna výjimečnými gastronomickými zážitky a prvotřídními službami, které jsou synonymem pro značku Belmond.

Recepce spa nejenže nabízí ošetření, ale také prostor pro relaxaci s čajem a lehkým občerstvením, což přispívá k celkovému pocitu pohody. Pasažéři si mohou užít klidné prostředí a nechat se hýčkat, zatímco vlak klidně projíždí malebnou krajinou. Tento nový přírůstek do nabídky Belmond Eastern & Oriental Express podtrhuje závazek značky k neustálému zlepšování služeb a poskytování nezapomenutelných zážitků.

Belmond Eastern & Oriental Express s Dior spa je dokonalým spojením luxusu, pohodlí a wellness. Tato jedinečná kombinace vytváří oázu klidu na kolejích, kde každý detail je navržen tak, aby cestujícím poskytl maximální pohodlí a relaxaci. Pro ty, kteří hledají nezapomenutelný zážitek a chtějí si dopřát výjimečnou péči v nádherném prostředí, je tato cesta ideální volbou.

Galerie