Benefiční galavečer aneb swing pro Mathildu

Pozvánka
Začátek akce
09. 11. 2018 19:00
Konec akce
09. 11. 2018 23:00
Místo konání
Radiopalác Praha, Vinohradská 40, Praha
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
Dress Code

Benefiční galavečer aneb swing pro Mathildu je tanečním swingovým galavečerem a zcela ojedinělým formátem společenského večera, který podporuje skupinu obyvatel, kteří nemají to štěstí a nemohou se na svět, či své blízké dívat vlastníma očima.

Sedmý ročník netradičního swingového galavečera, kde zažijete jedinečnou atmosféru plnou swingové hudby a ještě si k tomu budete moci zatančit. Ti, kteří netančí si mohou jen tak u sklenky vína vychutnat bohatý program.

Za doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka jako hlavní hosté večera vystoupí Ondřej Ruml a Jitka Zelenková. Večer bude obohacen o zajímavé taneční ukázky v podání špičkových tanečních párů. Jako speciální host večera zazpívá finalistka soutěže Hlas Československa nevidomá zpěvačka Blanka Janečková.

Posláním tohoto večera není jen zábava, ale podpora dobré věci. Partnerem těchto večerů jsou Nadační fond Mathilda a od letošního roku také obecně prospěšná společnost Tyfloservis, která nabízí podporu, informace a nácvik dovedností lidem, kteří přes vážné zrakové potíže hledají cestu k co možná nejsamostatnějšímu životu.

Fotogalerie