NEWS & ARTICLES

BIOSOPHY PŘEDSTAVUJE ČERVENOU BARVU - SYMBOL SEBEVĚDOMÍ A ŽENSKÉ KRÁSY

ARTICLE BY
Multifunkční líčidlo na tváře a rty FRA LIPPO LIPPIE-BIOSOPHY: veganské multifunkční líčidlo na tváře a rty, designová krabička slouží i jako zrcátko, produkt je vyráběn ručně a je 100% veganský.

Červená barva je odedávna považována za symbol lásky. V módě se o ní v různých vlnách hovoří jako o nové černé a v líčení je považována za barvu pro sebevědomé ženy, které kterým dodává nádech smyslnosti.

Pokud zvolíte červenou barvu na rtech, určitě vystoupíte z davu. Nutností ale je, aby Vaše líčení bylo dokonalé! Ať už si zvolíte lesk či mat, Vaše rty musí být vždy opečované a hebké. Klíčem k úspěchu je najít odstín rudé rtěnky, která ladí s vaším barevným spektrem.

Krémová polomatná rtěnka ILIA BEAUTY – BIOSOPHY: organické ingredience, atraktivní odstín, 72% složek pochází z ekologického zemědělství, složení bez lepku.

Odbornou radu Vám rádi dají v beauty concept storu BIOSOPHY. Poradí Vám zde s tou správnou barvou pro Vás, ale také s tím, jakou ze světových exkluzivních značek zvolit. V BIOSOPHY concept storu mají značky, jako jsou ILIA BEAUTY a JUICE BEAUTY, které si zakládají na využívání složek organického původu.

Lesk na rty ILIA BEAUTY – BIOSOPHY: vyživující lesk s jemným barevným krytím, organické ingredience, delikátní vůně pomerančovníku a jasmínu, vhodné pro vegany, bez lepku.

Důležité také je, co nanášíme na naši pleť, která si zaslouží dokonalou péči. Přednost bychom měly dávat produktům, jež neobsahují chemické složky. Nemusíte se bát ani experimentů v podobě použití „ombré“ na rtech, a to pomocí dvou či více odstínů červené. Bez konturovací tužky se dá obejít. Pro vyhlazení povrchu rtů je vhodné použít oční krém nebo si udělat jemný peeling.

Lak na nehty SIENNA BYRON BAY- BIOSOPHY: netoxický krémový lak na nehty, voděpropustný a prodyšný lak, vhodné pro vegany, netestováno na zvířatech.

Pokud jste si vědoma své přitažlivosti, nebojte se použít červený lak na nehty. Bohužel, právě laky na nehty jsou jedněmi z nejtoxičtějších kosmetických výrobků. Proto byste měla zvolit značku SIENNA BYRON BAY, jejíž laky oněch 7 nejtoxičtějších látek obsažených v konvenčních lacích na nehty neobsahují. Značka SIENNA BYRON BAY dbá na etický a udržitelný přístup k výrobě a odmítá testování na zvířatech.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

*Biosophy Pure Beauty
+420 774 508 413
info@biosophy.cz
Křižíkova 463/113, Praha

Firemní články

Organická kosmetika Juice Beauty je k dostání exkluzivně v Biosophy.

LUXUSNÍ ORGANICKÁ KOSMETIKA JUICE BEAUTY EXKLUZIVNĚ V BIOSOPHY

6.6.2017

Biosophy je moderní beauty concept store nabízející luxusní organickou kosmetiku. Širokou škálu kosmetických produktů světových značek nově doplňuje světoznámá pleťová a dekorativní kosmetika Juice Beauty.

EXKLUZIVNÍ KOLEKCE PĚTI PŘÍRODNÍCH PARFÉMŮ ABEL V BIOSOPHY

27.9.2017

Pražský beauty concept store Biosophy, který se specializuje na luxusní biokosmetiku, přináší exkluzivní novinku ze světa vůní. Tou je kolekce unisexových parfémů Abel. Parfémy Abel "Vita Odor" jsou vytvořeny výhradně z ingrediencí pocházejících z přírody a byly vyprodukovány v souladu s fair trade a udržitelným zemědělstvím.

DOTEK LUXUSU V BIOSOPHY: DEKORATIVNí PŘÍRODNÍ KOSMETIKA ILIA BEAUTY

3.10.2017

Kůže je největším orgánem lidského těla, absorbující v podstatě cokoliv, co se na povrch pokožky nanese. Přírodní dekorativní kosmetika ILIA BEAUTY, kterou ve své nabídce organických produktů nabízí beauty concept store Biosophy, je proto vytvářena tak, aby nabízela ty nejčistší možné výrobky.

INSPIRACE OD BIOSOPHY PRO SEZÓNU VEČÍRKŮ A PLESŮ

6.11.2017

Zimní měsíce bývají spojeny s časem velkolepých plesů a večírků vyžadujících vždy perfektní make-up. Biosophy k této příležitosti přichází s pěti produkty přírodní dekorativní kosmetiky, které dokonale rozzáří každý okamžik, a přitom citlivě pečují o pleť.

NOVINKY EXKLUZIVNÍ ORGANICKÉ KOSMETIKY JUICE BEAUTY V BIOSOPHY: SPOJENÍ DOKONALÉ ČISTOTY A ÚČINNOSTI

28.12.2017

Každý den je naše pleť vystavována nepříjemným vlivům okolí, které se na pokožce významně podepisují. Kalifornská značka kosmetiky Juice Beauty však přichází s organickými produkty poskytujícími důmyslná moderní řešení, jak se o svou pleť postarat ještě o něco lépe.

Multifunkční líčidlo na tváře a rty FRA LIPPO LIPPIE-BIOSOPHY: veganské multifunkční líčidlo na tváře a rty, designová krabička slouží i jako zrcátko, produkt je vyráběn ručně a je 100% veganský.

BIOSOPHY PŘEDSTAVUJE ČERVENOU BARVU - SYMBOL SEBEVĚDOMÍ A ŽENSKÉ KRÁSY

12.2.2018

Červená barva je odedávna považována za symbol lásky. V módě se o ní v různých vlnách hovoří jako o nové černé a v líčení je považována za barvu pro sebevědomé ženy, které kterým dodává nádech smyslnosti.