BIRKENSTOCK NATURAL SKIN CARe, produkty s unikátní recepturou a efektem

Redakce
07. Březen 2018
Je možné přenést legendární pohodlí vložek do obuvi BIRKENSTOCK do kosmetické řady? Odpověď je ANO! BIRKENSTOCK NATURAL SKIN CARE představuje zdraví, nejvyšší kvalitu a svědomitý způsob života.

V inovativních, certifikovaných produktech BIRKENSTOCK jsou pouze přírodní ingredience té nejvyšší kvality. Kromě toho mají produkty BIRKENSTOCK NATURAL SKIN CARE obal s inteligentním doplňovacím systémem.

Řada přírodních kosmetických přípravků od společnosti BIRKENSTOCK využívá čistou sílu přírody a staví se proti používání kontroverzních chemických látek. Je rovněž proti testování na zvířatech a velký důraz klade na zodpovědné zacházení s přírodou a přírodními zdroji.

Klíčovou přísadou je stejná surovina, jaká se používá v původních vložkách do obuvi BIRKENSTOCK - přírodní korek. Extrakt získaný z vrstvy kůry korkového dubu má pozoruhodné protistárnoucí účinky, snižuje zčervenání kůže, stimuluje tvorbu kolagenu a působí proti volným radikálům.

Mezi další klíčové aktivní složky patří mentol, avokádo, bezinka a jojoba. Díky nim a jejich hloubkovému účinku je pokožka viditelně regenerována. Produkty řady NATURAL COMFORT s osvěžujícími recepturami a vysoce účinnými přírodními aktivními látkami regenerují a chrání namáhanou pokožku, takže je ocení ženy i muži každého věku.