BMW INVELT ZAHÁJIL SPOLUPRÁCI S DIALOG JESSENIUS

Redakce
19. Leden 2018
Čtenost článku je: 17639 [?]
Společnost BMW Invelt, jeden z prvních partnerů BMW v České republice, je co do velikosti a kvality služeb evropskou špičkou mezi showroomy BMW. Čeští majitelé dbají na komplexní a osobní přístup včetně udržování dobrých vztahů s klienty. Každým rokem pro ně pořádají tzv. Family Day, který si užívají malí i velcí milovníci značky BMW. Tento rodinný den se v Inveltu konal koncem loňského roku. V rámci něho Invelt podpořil a zároveň oznámil zahájení své spolupráce s obecně prospěšnou organizací Dialog Jessenius.

Dialog Jessenius se dlouhodobě věnuje péči o onkologické pacienty a prevenci tohoto zákeřného onemocnění. Cílem je rozšířit informovanost široké veřejnosti o závažných onemocněních a rizikovém chování, s přáním zlepšit komunikaci mezi zdravotníky, pacienty a rodinnými příslušníky, žáky, učiteli, a dalšími. Invelt podpořil unikátní charitativní projekt Dialog Jessenius a onkologicky nemocné pacienty tím, že zakoupil 40 vánočních stromků (vypěstovaných v Drahanské vrchovině) pro své klienty.

Bohatým programem v showroomu BMW Invelt provázela písničkářka Jana Rychterová spolu s hercem a moderátorem Janem Čenským. Během dne plného her na téma pohádky Čert a Káča obdržely děti poukázky na svůj vysněný vánoční stromek. Poukázky na stromky zakoupené Inveltem předávala osobně ředitelka Dialog Jessenius Michaela Tůmová společně s milým hostem této akce, herečkou Aňou Geislerovou.

„Každým rokem dlouhodobě podporujeme vybrané charitativní projekty či organizace, protože pokládáme za automatické, aby úspěšná firma pomáhala, kde je zapotřebí, a měla svou společenskou odpovědnost. Dialog Jessenius jsme se rozhodli podpořit vzhledem k jejich velmi důležité a průkopnické činnosti s cílem co nejvíce a fundovaně poskytovat informace o závažných nemocech a pomoci nejen pacientům, ale propojovat dialog i mezi rodinou, pacientem a zdravotnickým personálem. Touto podporou na konci minulého roku jsme zahájili naši spolupráci a bude nám ctí pokračovat a vytvořit společné projekty i v roce 2018,“ uvedl Pavel Baštář, generální ředitel společnosti Invelt.

BMW INVELT