BMW ŘADY 4 CABRIO: KOMUNIKAČNÍ / INFORMAČNÍ SYSTÉM PROFESSIONAL VČETNĚ SLUŽEB BMW CONNECTEDDRIVE

Michal Hutta
20. Leden 2014

Lednové mrazy udeřily s plnou silou, a tak by vás mohlo zahřát pomyšlení na příjemné jarní či letní svezení. BMW už brzy uvede novou generaci otevřeného prémiového modelu střední třídy – BMW řady 4 Cabrio. Čtyřmístný automobil s pevnou skládací střechou sdílí svoji techniku s BMW řady 4 Coupé.

Nové BMW řady 4 Cabrio, které u oficiálních prodejců BMW lze objednávat již nyní, se drží filozofie svého předchůdce (BMW řady 3 Cabrio). S využitím nejmodernějších technologií řidičům poskytuje více možností nejen v oblasti individualizace, ale také komfortu, sportovního charakteru a typické radosti z jízdy. Na zcela nové úrovni je také poměr mezi nabízenou dynamikou a spotřebou paliva.

Na přání je pro nové BMW řady 4 Cabrio k dispozici také nejnovější generace zábavního, komunikačního a informačního systému Professional, včetně služeb BMW ConnectedDrive využívajících připojení k internetu, které jsou od podzimu 2013 připraveny v češtině také pro české zákazníky. Nepřetržitě po 24 hodin je například k použití Informační služba přístupná přímo z automobilu, která je schopna poskytnout nejrůznější praktické informace, a ty zaslat přímo do systému automobilu.

Ceny nových vozů BMW řady 4 Cabrio:
BMW 428i Cabrio - 1 267 500 Kč
BMW 435i Cabrio - 1 402 500 Kč
BMW 420d Cabrio - 1 182 500 Kč

www.bmw.cz

                              

Kontakty