BOCA nabízí koberce a podlahové krytiny té nejvyšší kvality

Hana Benešová
08. Listopad 2018

Hledáte skutečně kvalitní a efektní podlahové krytiny, které se jen tak neokoukají? Zajděte do pražského showroomu společnosti Boca, který najdete ve Vinohradské ulici v Atriu Flora. Historie této společnosti se píše od roku 1991. Kvalitou a rozsahem nabízených produktů, ale také svých služeb, se řadí mezi špičku ve svém oboru.

V nabídce Boca naleznete třeba luxusní koberce belgického výrobce Bomat, které jsou z velké části vyráběny ručně. Jeho koberce jsou z ryze tradičních materiálů, jako jsou hedvábí, kůže, vlna, či bambusová příze. Jejich design má široký záběr. Některé okouzlí pevně utažené smyčky z argentinské vlny, jiné zase rozčepýřená struktura střižených hedvábných vláken s delším vlasem.

Zakoupit si v showroomu Boca můžete také kobercové čtverce FREESTILE s geniálními designy od společnosti Object Carpet. V těchto vysoce odolných kobercích se spojuje inovativní design s vynikajícími užitnými vlastnostmi, funkčností a odpovědností k životnímu prostředí. Velmi originální jsou zejména inteligentní motivy, které různým položením vytvářejí pokaždé jiné, vždy však designově dokonale vyvážené vzory.

Pokud sháníte méně tradiční podlahovou krytinu, zvolte třeba mozaikovou dřevěnou podlahu od italského výrobce jménem Mardegan, který dává dřevěné podlaze mnoho podob. Mardegan má v sortimentu hned několik možností, jimiž lze jednotlivé dřevěné tvary na podlaze skládat – od klasických lamel skládaných vedle sebe až po fascinující vzory, jako je například Casablanca. Výběr v showroomu Boca je neskutečně veliký, přijďte se přesvědčit sami!