Boss The Scent Intense for him je svěží a energizující pánskou novinkou letošního roku

05. Říjen 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14869

Od svého zrození doprovází Hugo Boss muže a ženy na cestě k úspěchu. Od počátku vůně Hugo Boss ztělesňovaly dokonalou eleganci a modernost, a to díky svým rafinovaným tónům a nadčasovému designu. Není snad člověk, který by si mezi řadou jeho jedinečných a sofistikovaných vůní nevybral alespoň jednu „tu svoji“…

Na jaře letošního roku uvedl Hugo Boss vůni The Scent Intense, zesílenou verzi The Scent z roku 2015. Boss The Scent Intense je ohlašován jako nový a svůdný Eau de Parfum pro muže, který je popisován jako mužný, silný a neodolatelný. Nová verze obsahuje vyšší koncentraci aromatických olejů, čímž zvyšuje intenzitu hlavních složek.

Boss The Scent Intense se otevírá čerstvými, energickými a kořeněnými vůněmi zázvoru a zeleného kardamonu. Jeho základ stojí na variaci kouřové vůně kůže a hřejivé, návykové vanilky. Jeho srdci vévodí podmanivé exotické ovoce maninka pocházející z jižní Afriky, které jsou přisuzovány afrodiziakální účinky. U vrcholu se pojí s jemným dotykem levandule.

Tvářemi kampaně jsou Theo James a Anna Ewers. Flakón se svojí tmavší, jantarově zelenou tekutinou připomíná kovovou klec. Vůně je k dostání v 50ml a 100ml balení.

Galerie