Boucheron Reflet - variabilní hodinky, které se proměňují v čase

Klára Kudrnáčová
25. Červenec 2018

V letošním roce si francouzský dům Boucheron připomíná 70. výročí od vzniku ikonických hodinek Reflet. Na jejich počest navrhl 8 nových vyměnitelných řemínků ve výrazných barvách a pastelových odstínech, které může žena měnit podle aktuální nálady, k outfitu nebo pro danou příležitost. Buďte každý den jiná a vytvořte si vlastní originální šperk.

Gérard Boucheron snil již od roku 1947 o hodinkách, které by nosil on sám – měly mít protáhlý tvar, elegantní vroubkování, neviditelnou sponu a vyměnitelný náramek. Od tohoto roku se začal psát příběh hodinek Reflet a jeho vize se stala skutečností.

Díky neviditelné sponě, která byla patentována už v roce 1944, lze řemínek u hodinek měnit, a tak může tento výjimečný módní doplňek získat pokaždé nový vzhled. Záleží jen na vás, zda dáte přednost klasickým, výrazným, nebo třeba metalickým barvám.

Dalším pozitivem je, že hodinky Reflet jsou unisexové, hodí se tedy jak pro ženy, tak pro muže. Na výběr máte ze třech velikostí ciferníku. Aplikace Watch Creator od Boucheron byla vyvinuta pro nalezení té nejvhodnější barevné varianty ciferníku a pásku. Ke stažení je již od 24. dubna 2018. Na počest 160. výročí od vzniku firmy Boucheron byla představena limitovaná edice hodinek Reflet v jemném růžovém provedení, které je jako stvořené pro ženy s romantickou duší.