Breguet zahájil v Londýně svoji „Classic Tour“

Hana Benešová
12. Říjen 2017
V kategorii Hodinky

Ve středu 4. října hodinářská společnost Breguet zahájila v Londýně "Classic Tour", událost oslavující umění žít pravého gentlemana. Při této příležitosti se dům rozhodl shromáždit vybrané řemeslné dovednosti, které jsou s hodinkami z ikonické Classique kolekce spárované.

Po této první britské scéně bude „Classic Tour“ cestovat do několika měst světa, kde představí místní zvyky a tradice zachovávané gentlemany v daném místě.

Breguet se rozhodl oslavit premiéru "Classic Tour" v exkluzivních prostorách výběrového Mark's Club v Londýně. Hodinářský dům pozval čtyři prestižní řemeslná jména z okresu Mayfair, aby ukázala své umění.

Prostřednictvím ukázek své práce pak krejčí, zakázkový výrobce obuvi, holič a destilátor vzácných alkoholů zdůraznili hodnoty, které sdílejí s Breguetem. Jsou jimi neúnavná snaha o dokonalost a vůle zachovat si svoji pozoruhodnou pověst.

Vynikající nadčasová kolekce Classique věrně reflektuje technické normy, horologické umění a tradiční hodnoty společnosti Breguet. Modely, které ji tvoří, jsou nádherným dokladem všech atributů, jež tento hodinářský dům již od roku 1775 odlišují od ostatních.