Britská kosmetika Jo Malone má první butik v Česku na Chodově

Veronika Lešková
13. Září 2018

Britská značka kosmetiky Jo Malone začátkem dubna oficiálně otevřela svůj první obchod v Česku, umístila ho do pražského obchodního Centra Chodov. Značka patří od roku 1999 do portfolia kosmetického giganta Esteé Lauder.

Britská značka Jo Malone je jednou z nejúspěšnějších firem na trhu, která se zabývá výrobou exkluzivních niche parfémů. Zakladatelkou této značky je Britka Jo Malone, která v sobě objevila lásku k vůním již v raném dětství, kdy vyráběla vůně z květin a nastrouhaného mýdla. V roce 1994 si Jo Malone otevřela svůj první butik v Londýně, kde nabízela své parfémy, voňavou kosmetiku a domácí vůně.

 

V nové prodejně nabízí celý svůj sortiment, tedy parfémy, tělová mléky, scruby, oleje, krémy, potřeby do koupele, svíčky, mýdla nebo pokojové vůně. Výrobky Jo Malone lze pořídit také v parfumeriích Douglas. Kromě vlastního prodeje bude možné zdarma absolvovat dvacetiminutovou masáž rukou za pomoci kombinace produktů Jo Malone.

Niche parfémy Jo Malone jsou výjimečné, unikátní a stanou se vašim důležitým módím doplňkem. Díky možnosti jejich kombinování si můžete vytvořit svou vlastní vůni a získáte navíc pocit svobody a budete tak moci podtrhnout vaši individualitu. Získejte svůj osobní voňavý podpis a obklopte se některou z niche vůní Jo Malone. Luxusní niche parfémy Jo Malone jsou vyráběné pouze z těch nekvalitnějších surovin, mají skvělou výdrž a jsou neobyčejně elegantní.