BRUCE LEE INSPIRACÍ LIMITOVANÉ EDICE HODINEK HUBLOT

Spirit of Big Bang for Bruce Lee
Eva Bicanová
18. Leden 2016
Minulý rok se oslavvalo 75 let od narození Bruce Leeho. Značka Hublot na oslavu této legendy osovila nadaci Bruce Lee Foundation, aby se mohla podílet na designu originální výstavy „Legend Never Dies: Bruce Lee 75th anniversary Memorial Exhibition“.
Spirit of Big Bang for Bruce Lee - drak

Spirit of Big Bang for Bruce Lee - drak

V rámci ní představila i svou limitovanou edici hodinek „Spirit of Big Bang for Bruce Lee“. Hodinky jsou vyrobeny v počtu 75 kusů a byly inspirovány obrázkem draka. Hodinky mají pouzdro z černé keramiky a jsou vybaveny automatickým samonátahem HUB4700 s rezervou nátahu 50 hodin. Pásek je vyroben z přírodního kaučuku a je zdobený černou a zlatou aligátoří kůží připomínající ikonické barvy Bruce Leeho. Do těchto barev byla také laděna výstava, která se konala v Harbour City v Hongkongu.
Bruce Lee

Bruce Lee

„Ikona 20. století a jeden z nejslavnějších mistrů bojových umění, to je Bruce Lee. Jeho život ztělesňuje umění fúze, spojení Východu a Západu. Jeho vlastní filozofie bojových umění prolomila tradiční hranice různých stylů a vytvořila novou myšlenku: Jeet Kune Do. Na počest nesmrtelné legendy Hublot společně s Bruce Lee Foundation uspořádal originální výstavu a vytvořil limitovanou sérii hodinek.“ řekl k výstavě a limitované edici Ricardo Guadalupe, CEO HUBLOT.