Brýle jsou jako hodinky uprostřed obličeje

28. Červenec 2020

Každý úspěšný člověk žije v krásném bytě v nádherné oblasti, jezdí s fantastickými auty a má sbírku drahých hodinek, ale napadlo Vás někdy, proč se takto nemluví o brýlích? My jsme navštívili S Optic na Smíchově, jedna z prvních nezávislých optických obchodů v České republice a nyní víme, že rozhodně jedna z nejlepších v oblasti péče o zákazníky.

1. Jakou značku máte nosit?
Je Bentley exkluzivnější než Maserati? Rolex lepší než Patek Philippe? Nebo byt v Malvazinkách lepší než vila v Černošicích? Je nemožné obecně odpovědět na tuto otázku, protože je to otázka vkusu a něčí vkus není nic univerzálního. Toto pravidlo platí také pro brýle s další složitostí. Můžete se zamilovat do kulatých brýlí, ale protože Váš obličej je kulatý, tyto brýle Vám nebudou vyhovovat, jak byste doufali. Brýle si vyberou svého majitele, ne naopak, takže spíše než výběr značky brýlí, vyberte očního optika, který Vám pomůže se setkat se správnými brýlemi, a tedy jako příklad můžeme uvést S Optic! Během naší návštěvy jsme však našli tři úžasné značky: Silhouette, Jean-François Rey a Etnia Barcelona.

2. Dokonalý luxus: opravdová péče vášnivého odborníka!
S Optic je krásný a prostorný obchod, kompletně zrekonstruovaný v roce 2018 se všemi nejnovějšími dostupnými technologiemi. Ale neočekávejte okázalost, když narazíte na dveře.   S Optic se neobtěžuje falešným vzhledem, tým se zaměřuje na to, aby Vám nabídl to, o čem je luxus: osobní péče poskytovaná vášnivým odborníkem. Ať už vás Eliška, Tereza, Lucie nebo Marek vítají, brzy pochopíte, že jste opravdu vítáni, protože přístup, který k Vám budou tito čtyři usměvaví lidé mít, je opravdu jedinečný.

3. Brýle od A po Z: záruka kvality!
Ve společnosti S Optic Vás nejen vítají a nabízejí úžasné brýle, ale zvládají každý krok, aby Vaše budoucí brýle byly perfektní. Nejprve začnete měřením zraku. Ne rychlou „balónkovou kontrolou“ provedenou sestrou u očního lékaře za 3 minuty. Buďte připraveni na skutečné subjektivní refrakce, které trvá 20–30 minut, a Vy si uvědomíte, jak dobrý může být Váš zrak.

Následně na základě Vašich dioptrií, tvaru Vašeho obličeje a preference, Vám tým pomůže vybrat Vaše budoucí obruby, se kterými budete určitě vypadat skvěle. Poslední krok, do kterého jste zapojeni, pravděpodobně nejdůležitější, zaručí, že nejen vypadáte skvěle, ale uvidíte také jako orel.

Tým S Optic doporučí skla, které odpovídají Vašim potřebám zraku. Věděli jste, že byste měli nosit různé brýle pro řízení v noci nebo práci na počítači? Věděli jste, že do svých cyklistických slunečních brýlí můžete přidat diptrický klip, takže můžete číst mapy bez výměny brýlí? Neměli jsme o tom ani tušení, a právě proto jsme pak byli tak udiveni.

Posledním krokem před nasazením brýlí je broušeni brýlových čoček do obruby. Někteří optici tuto část procesu zadávají externě, ale společnost S Optic chce zaručit nejlepší možnou kvalitu, a proto tuto část práce vykonává sama.

S Optic

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže