NEWS & ARTICLES

Buďte in Coccinelle!

ARTICLE BY

Italská značka Coccinelle se specializuje na výrobu kožených kabelek a doplňků v sektoru luxusního zboží. Byla založena rodinou Mazzieri v Parmě roku 1978, kde je nyní její sídlo. Pro značku je typický jedinečný styl, kvalita, inovativní materiály a citlivost k potřebám trhu a zákazníků. Díky tomu se stala slavnou nejen v Itálii, ale i po celém světě.

Coccinelle, to je elegance a střídmost. Kabelky a doplňky této značky jsou pro ženy, které sledují módní trendy a dokáží skloubit estetický aspekt s praktickými potřebami. Je pro ženy dynamické, které chtějí překvapovat a vyčnívat z řady.

Charakteristickými rysy značky jsou preciznost, zkušenost, smysl pro detail, kvalita, ženskost a v neposlední řadě svůdnost skloubená s hravostí. Elegantní a módní produkty vznikají díky tradiční řemeslné práci a použití exkluzivních materiálů. Každá další kolekce je díky investici do výzkumů a technologií něčím inovativní.

Pozornost upírá značka k designu, trendům, kvalitě kůží a použitým materiálům. Coccinelle dbá na každý, byť sebemenší detail. Speciální úpravy a kvalitní kontrolní normy zaručují, že Coccinelle vyrábí dokonale řemeslně zpracované výrobky.

Značka nabízí ženám různého věku a stylu široký výběr kabelek, peněženek, pásků a módních doplňků, jako jsou šperky, šátky a klobouky. Nyní je v prodeji dlouho očekávaná kolekce pro podzim a zimu 2016. Je rozmanitá, nevšední, avšak ve spoustě ohledech klasická. Prostě taková, jako Coccinelle.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

COCCINELLE
222 002 340
info@coccinelle.cz
Roztylská 2321/19, Praha

Firemní články

Buďte in Coccinelle!

6.9.2016

Italská značka Coccinelle se specializuje na výrobu kožených kabelek a doplňků v sektoru luxusního zboží. Byla založena rodinou Mazzieri v Parmě roku 1978, kde je nyní její sídlo. Pro značku je typický jedinečný styl, kvalita, inovativní materiály a citlivost k potřebám trhu a zákazníků.

V CENTRU CHODOV BYL OTEVŘEN BUTIK LUXUSNÍ ITALSKÉ ZNAČKY COCCINELLE

12.8.2015

Coccinelle je exkluzivní italská značka, jejíž butik byl nedávno otevřen v nákupním centru Chodov. Coccinelle, firma založená v roce 1978 v Parmě, nabízí kabelky, pásky, peněženky a jiné doplňky vyrobené z vysoce kvalitních a luxusních materiálů.