BUSINESS CESTOVÁNÍ S KUFRY RIMOWA

Michal Hutta
11. Březen 2014
Mezi základní požadavky businessmana na zavadlo patří zejména lehkost, snadná manipulace a přehlednost. Zkušení cestovatelé si jsou na svých obchodních cestách vědomi potřeby mít svoje věci neustále u sebe v příručním zavazadle. Kufry společnosti Rimowa, předního světového výrobce cestovních zavazadel a doplňků, splňují i ty nejvyšší nároky na business zavazadla, která jsou přizpůsobena tak, aby svému majiteli poskytovala perfektní přehled o uložených věcech a jejich ochranu. 
K dispozici v provedení z prvotřídního hliníku s exkluzivním a nezaměnitelným designem či z vysoce kvalitního polykarbonátu. 

Kolekce Attaché - dokonalý obchodní partner 
Profesionální kufříky v hliníkovém designu jsou nepostradatelným doplňkem při každodenní práci. Dokonalé zabezpečení obsahu je zajištěno díky spolehlivému číselnému zámku s dvojitým uzavíráním. Inteligentní vnitřní uspořádání, které bylo navrženo speciálně pro notebooky nabízí dokonale strukturovaný prostor s důmyslným systémem přihrádek, díky kterým je vše potřebné ihned k dispozici. Pohodlnou přepravu zajišťuje odnímatelný nastavitelný popruh na rameno. K dispozici ve dvou velikostech. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kolekce Pilot  
Cestovní zavazadla z kolekce Pilot v hliníkovém provedení jsou po celém světě oblíbená zejména u pilotů a letecké posádky. Pro svoje výjimečné vlastnosti si je ale oblíbili také businessmani. Otevírání shora umožňuje snadný přístup k obsahu i v omezených prostorách a zavazadlo je proto vhodné také jako prezentační kufr. Optimální uspořádání vnitřního prostoru zajišťuje vyjímatelná dělící příčka, přihrádka na notebook a kapsa pro příslušenství notebooku. Všechny modely, ať už s otevíráním shora či s klasickým otevíráním, mají výsuvné teleskopické rukojeti a jsou opatřeny dvěma či čtyřmi kolečky pro snadnou manipulaci.
 
 
 
 
 
Kolekce Salsa Deluxe a Salsa Deluxe Hybrid 
Modely kufrů z kolekce Salsa Deluxe jsou vyrobeny z lehkého, avšak vysoce zatížitelného polykarbonátu. Praktické kufříky s kolečky, kabinová zavazadla či velkoobjemové kufry různých velikostí jsou alternativou hliníkových zavazadel. Vyznačují se vysokou odolností, lehkostí a inovativními detaily, např. v podobě držáku přídavného zavazadla integrovaného do skořepiny kufru, který umožňuje připevnění dalšího zavazadla přímo na kufr. 
Kufry z kolekce Salsa Deluxe Hybrid mají z vnější části připevněné prostorné kapsy ze silné textilie - keprotecu, které slouží k uložení cestovních dokladů a dalších potřeb bez nutnosti otevírání celého zavazadla. Speciální kufr na notebook umožňuje díky svému otevírání pracovat pohodlně kdekoliv na cestách. Vnější kapsy pojmou veškeré příslušenství notebooku, dokumenty a další nezbytnosti.        
K dispozici ve čtyřech barevných provedeních: černá, hnědá, červená a šedá. 
 
 
 
 
 
 
 
        
 
Kolekce Limbo 
Polykarbonátová zavazadla z kolekce Limbo jsou doplněna o pevné profilové rámy, elegantní hliníkové kování a jsou určena pro ty nejnáročnější klienty. Business zavazadla jsou v provedení jako obchodní kufřík, kufřík na notebook či kufříky Business Trolley s otevíráním do stran. Ty jsou k dispozici na dvou nebo čtyřech kolečkách pro perfektní manipulaci. Vnitřní vybavení s mnoha praktickými přihrádkami, které lze vyjmout, slouží jako dokonalá mobilní kancelář.
K dispozici ve třech barevných provedeních: černá, tmavě modrá a černá.   
 
 
 
 
 
Kolekce Classic Flight 
Elegantní kolekce s retro vzhledem kombinuje klasický a nadčasový design připomínající samotné počátky letecké přepravy s nejlepšími vlastnostmi moderních zavazadel. Skořepina se stříbrným leskem je vyrobena z robustní slitiny hliníku a hořčíku. Dokonalé zpevnění zajišťují leštěné hliníkové rohy. Tradiční vzhled podtrhují pevné ručně vyrobené rukojeti z kůže a dekorativní podšívka s motivem Junkerů - letadel, které inspirovaly drážkovaný vzhled kufrů. Aktovka Classic Flight je vybavena multifunkčními přihrádkami pro uložení notebooku, mobilního telefonu či dokladů. Nejvyšší zabezpečení zajišťuje bezpečnostní zámek TSA.  
 
 
 
 
 
 
 
Kolekce kufrů doplňují kožené doplňky Rimowa z jemné telecí kůže vysoké kvality. Stylové obaly na iPhone, iPad, cestovní organizéry, konferenční složky ve formátech A4 a A5 či peněženky zajišťují komfort při každodenní práci. 
 
 
                                                                                                                                                                       www.rimowa.de

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor