Butik ALTA vás oblékne přes spodní prádlo až k obuvi té nejvyšší kvality

Redakce LUXUS.cz
07. Srpen 2018

Představujeme butik ALTA Karlovy Vary, což je obchod nového formátu „intelektuálního“ luxusu vycházející z prodeje stylového spodního prádla, oblečení a obuvi nejvyšší kvality. Butik se snaží v každém zákazníkovi vytvořit pocit výjimečnosti. Respekt a nenápadný luxus přitahují opravdové znalce módy a vyznavače zcela nového životního stylu. Pohrajte si s módou s butikem ALTA.

Pravidla butiku jsou velmi jednoduchá. Řídí se přirozenou elegancí, sofistikovaností, respektem k tradicím, neustálém hledáním nových podnětů, zkvalitňováním materiálů a pozornosti k detailům.

Butik ALTA představuje novou kolekci podzim/zima 2018, která pracuje s moderními barevnými vlnkami, pruhy a objemem. Trojrozměrné vrstvení, které je výsledkem kombinace tkanin tvídových a kožešinových efektů s bouclé úplety, ladí v mohéru se semišovými a patentovými efekty.

Kolekce vyniká praktickými jemnými texturami a mísením materiálů, jež se hodí pro rychlý městský život, ale také pro volnočasové pohodlí. Bezpodmínečně nutnou se v tomto období stává pletená parka s třásněmi. Odstíny šedé barvy se míchají s bílou a krémovou. Grafitová, modrá a date jsou změkčeny popraškem nebeské modři. Šeré odstíny fialové, hnědé a barvy Marsala (zemitý rudý odstín s hnědými odlesky) se přelévají do zelené, kaštanové a půlnoční modré. Elegance je poháněna zvláštními momenty, osobními vzpomínkami a každodenními emocemi.