BVLGARI DIAGONO ULTRANERO CHRONOGRAPH: 4 TVÁŘE VYJADŘUJÍCÍ SÍLU OSOBNOSTÍ

Redakce
30. Červen 2014
Čtenost článku je: 15798 [?]

BVLGARI ve své nové kolekci 2014 odkrývá 4 rozdílné aspekty charakteristické pro tuto značku, 4 tváře vyjadřující sílu osobnosti. Je to: Nadčasový design, neokoukaná elegance, součást úspěšného celku a přesto jedinečný a neotřelý nový výrobek z dílny BLGARI. Ano, přesně takové jsou nové hodinky Diagono Ultranero Chronograph. 

Tyto hodinky jsou stvořené pro každodenní nošení zaměřené na výkon, efektivitu a eleganci.  Majitelé budou díky kvalitám hodinek provokovat k těm nejvyšším výkonům a přesnosti. První Diagono hodinky byly vytvořeny již před 25 lety, kdy vzbudily obrovský zájem a zvídavost svým atypickým tvarem pouzdra. Pouzdro je vyrobeno z aluminia ve tvaru disku a byly inspirovány atletickým antickým hrdinou Diskobolosem, jakožto ztělesněním symbolu kulturního dědictví antických atletů. Aluminium je jeden z nejoblíbenějších materiálů používaných v závodním světě nejen motorových vozidel, ale až dosud chyběl ve světě luxusního Haute horlgerie. V roce 2014 jsou tyto hodinky zcela výjimečné, a tak získávají zcela nový směr. Vyrobeny jsou totiž z těch nejnovějších materiálů, jako Karbon a keramika. Jedinečný a ničím nezaměnitelný design hodinek je podtržen kulatým ocelovým pouzdrem o velikosti 42 mm s povrchovou úpravu DLC, který je znám pro svou vysokou odolnost. Hodinky jsou doplněny o kaučukový pásek. Tyto multifunkční hodinky, jsou voděodolné až do hloubky 100 m, jež následně podtrhnou jeho neodolatelnost ve společenském obleku. Každý nový model hodinek od BVLGARI je laděný v odstínu žluté, červené, bílé a zlatavé barvy. Vteřinová ručka a sčítače chronografu jsou vždy rozdílné na každém modelu. Materiál Superluinova výrazně přispívá k snadnějšímu odečítání časů a výsledků naměřených chronografem v zhoršených podmínkách.

Všechny tyto 4 modely byly vyrobeny ve Švýcarsku a pohání je stejný strojek. Kalibr B 130, strojek se samonátahem a balančním kolečkem o frekvenci 28 800 vibrací za hodinu. Rezerva je 42 hodin. Hodinky doplňuje černý ciferník s ručkami z 18 karátového růžového zlata nebo rhodiovými ručkami a indexy potažené ze superluminova.

Cena hodinek se pohybuje od 196 000 – 242 000 korun.

                                                                                                                                   www.bvlgari.com

 

Galerie