NEWS & ARTICLES

BVLGARI PŘEDSTAVUJE NEJTENČÍ HODINKY SE SAMONÁTAHEM

ARTICLE BY

Italská značka Bvlgari se pyšní dalším rekordem. Tentokrát představila nejtenčí hodinky se samonátahem, které mají tloušťku pouhých 3,95 mm. Hodinky Octo Finissimo drží světový rekord již počtvrté. Kombinují technickou důmyslnost s estetickou vytříbeností a navíc disponují pískovanou povrchovou úpravou. Nový automatický strojek s tourbillonem navazuje na tradici modelu Octo Finissimo Tourbillon z roku 2014, Octo Finissimo Minute Repeater z roku 2016 a loňského modelu Octo Finissimo Automatic.

Je to nová hvězda na obloze, která definuje mistrovství značky Bvlgari ve výrobě luxusních hodinek, jež jí a jejím hodinkám Octo Finissimo Tourbillon Skeleton a Octo Finissimo Automatic mimo jiné získalo ocenění na loňské výstavě Grand Prix d’Horlogerie de Genève. Závažíčko, díky kterému strojek disponuje automatickým nátahem, je z hliníku a bílého zlata. Kontrastní hustota těchto kovů zajišťuje pravidelnou oscilaci. Vývoj a samotná výroba takto tenkých hodinek je velmi náročná, nejedná se pouze o miniaturizaci stávajícího modelu.
„Design v kombinaci s výjimečným strojkem dává vzniknout legendám.“ - Jean-Christophe Babin

Za zmínku stojí i další modely z řady Octo Finissimo, například Minute Repeater Carbon. Ty disponují černým brněním a titanovým pouzdrem, což je vysoce lehký a odolný funkční materiál. Hodinky mají díky polymerům překvapivě vynikající akustické vlastnosti. Snoubí se v nich nejmodernější technologie se základními prvky předchozí generace. Tenké jsou pouze 6,85 mm.

Pro milovníky růžového zlata je tu model Octo Finissimo Automatic. V nabídce je také rhodiem potahovaná pískovaná ocel, což dává hodinkám skutečně punc luxusu. S verzí z titanu z roku 2017 mají společný matný pískovaný povrch, pod kterým se ukrývají živé, výrazné barvy. Ať si vyberete jakýkoliv nový model Bvlgari, určitě nešlápnete vedle. Za zmínku stojí i další nové modely - Octo Finissimo Skeleton Sandblasted a Octo L´originale titanium.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

BVLGARI
222 310 358
Boutique.Prague@bulgari.com
Pařížská 13, Praha

Firemní články

Official Press Release

LIMITOVANÁ EDICE HODINEK BVLGARI - V NOVĚ OTEVŘENÉM BUTIKU V PRAZE

3.1.2012

BVLGARI DANIEL ROTH ENDURER CHRONOSPRINT ALL BLACKS

Official Press Release

BVLGARI - MONETE COLLECTION

5.2.2012

BVLGARI MONETE - kolekce dámských módních doplňků pro jaro - léto 2012.

Official Press Release

OCTO MASERATI - UNIKÁTNÍ SPOJENÍ ZNAČEK BVLGARI A MASERATI 

12.4.2012

Značky Bulgari a Maserati spojily své vize o dokonalé kvalitě

Official Press Release

BVLGARI MONETE - NOVÁ KOLEKCE ŠPERKŮ S PRAVÝMI ANTICKÝMI MINCEMI

6.6.2012

Bulgari v nové kolekci šperků Monete propůjčuje moderní háv starověkým mincím a uvádí kolekci neobvyklé umělecké i historické hodnoty.

Official Press Release

OCTO ALL BLACKS - SPECIÁLNÍ EDICE HODINEK BVLGARI

5.1.2015

BVLGARI  a novozélandský ragbyový team All Blacks oslavují společné 130. leté výročí, a právě k němu vydali speciální edici hodinek symbolizující více než jedno století ve stylu vítězství, oddanosti a společných hodnot typických pro obě velká jména dnešní doby. 

Official Press Release

LVCEA JE NOVÁ HVĚZDA V KOLEKCI HODINEK BVLGARI

8.12.2014

Nové hodinky LVCEA vznikly jako pocta slunečním hodinám. LVCEA snoubí historii se současností a také spojuje funkčnost s designem. Hodinky nabízí široké spektrum stylů a odstínů, které jsou půvabně ženské a úžasně originální.

Official Press Release

KOLEKCE DOPLŇKŮ BVLGARI JARO/LÉTO 2015

4.12.2014

Představa ženy BVLGARI je plná síly, sofistikovanosti, modernosti a výraznosti. A přesně taková je i nová kolekce doplňků pro nadcházející sezónu jaro/léto 2015. BVLARI se inspiroval i tentokrát v historii a dal jí novou tvář.

Official Press Release

PALÁC ŽOFÍN ROZZÁŘILY ŠPERKY BVLGARI A MODELY VELIKÁNŮ SVĚTA MÓDY

18.11.2014

Přesně 14 dní zpátky se odehrál jeden výjimečný gala večer, během něhož měli možnost všichni přítomní hosté shlédnout exkluzivní módní show v podání velikánů módního světa návrhářů Oscar de la Renta a Elie Saab doplněného o šperky ikonického italského šperkařského domu BVLGARI.

Official Press Release

DIVA HIGH JEWELLERY EMERALDS WATCH WINS AT THE 14TH EDITION GRAND PRIX D’HORLOGERIE DE GENÈVE

6.11.2014

Luxusní hodinky DIVA High Jewellery zdobené smaragdy vyhrály cenu o ty nejúžasnější hodinky na 14. ročníku Grand Prix d’horlogerie de Genève.

Official Press Release

ZTĚLESNĚNÍ ITALSKÉ ŽENSKOSTI V KOLEKCI ŠPERKŮ BVLGARI DIVA

24.10.2014

Po vůbec prvním uvedení kolekce BVLGARI DIVA v roce 2013 letos šperkařská společnost navazuje na původní inspiraci. Kolekce vznikla okouzlením přitažlivostí, charisma a nadčasovou krásou divy.Nyní představuje do této smyslné kolekce nové modely.

Official Press Release

BVLGARI NA ZAHÁJENÍ FASHION WEEK

10.9.2014

V rezidenci primátora hlavního města Prahy proběhl exkluzivní zahajovací večer 4. ročníku Unique One Fashion week (dříve známý jako Prague Fashion Week). Týden plný módy zahájila přehlídka modelů italského návrháře Emilia Pucci doplněná o krásné šperky a originální doplňky značky BVLGARI.

Official Press Release

BVLGARI - NADČASOVÉ VYZNÁNÍ LÁSKY

14.1.2013

Kdo chce vsadit na trvalou hodnotu, má jedinečnou příležitost vyjádřit svůj cit prostřednictvím šperku z kolekce B.zero1 od Bulgari.

Official Press Release

BULGARI DIAGONO MOONPHASES – HODINKY SE ZOBRAZENÍM MĚSÍČNÍCH FÁZÍ

21.1.2013

Nová časomíra Bulgari Diagono Moonphases, vyrobená v limitované edici 350 kusů, umožňuje sledovat fáze měsíčního růstu.

Official Press Release

KABELKY BVLGARI PODLE ISABELLY ROSSELLINI

8.2.2013

Pod taktovkou fotografky Annie Leibovitz vznikly fotografie s Isabellou Rossellini, která pro Bulgari navrhla nové modely kabelek vlastního jména. Nové kabelky i reklamní kampaň, která jejich uvedení provází, jsou zpečetěním silného a dlouholetého partnerství Bulgari se slavnou umělkyní a filantropkou.

Official Press Release

BVLGARI DIAGONO MOONPHASES – HODINKY SE ZOBRAZENÍM MĚSÍČNÍCH FÁZÍ

9.2.2013

Nová časomíra Bulgari Diagono Moonphases, vyrobená v limitované edici 350 kusů, umožňuje sledovat fáze měsíčního růstu.

Official Press Release

BVLGARI: MÓDNÍ DOPLŇKY JARO / LÉTO 2013

24.2.2013

V nové kolekci legendární značky se vracejí dva ikonické symboly: Serpenti a Monete. Kabelky, psaníčka, brýle nebo hedvábné šátky – v kolekci je rozhodně z čeho vybírat.
K dostání v butiku Bulgari v Pařížské 15 v Praha 1.
www.bulgari.com

Official Press Release

SNUBNÍ PRSTENY BVLGARI

28.2.2013

Všechny prsteny jsou v prodeji v butiku BVLGARI, Pařížská 15, Praha 1.
Prsten B.zero1 z 18kt bílého či žlutého zlata vykládaný po obvodu diamanty, BVLGARI, cena od 82.000 Kč.

Official Press Release

KOLEKCE BVLGARI B.ZERO1

28.4.2013

Zahrada Bulgari hotelu v Miláně se během Design Weeku stala centrem pozornosti klenotnického průmyslu. Značka uvedla na trh novinky nadčasové kolekce Bzero1 doprovázené originální kampaní fotografa žijícího Fabrizia Ferriho, který jako klíčový vizuál zvolil dvě zápěstí zdobené klenoty Bulgari.

Official Press Release

PÁNSKÉ HODINKY BVLGARI ROMA: LIMITOVANÁ EDICE 250 KUSŮ

5.5.2013

Mince propojená se jménem panovníka vždy symbolizovala jeho autoritu, sílu a charakter. BVLGARI ROMA proto mají lunetu nesoucí název značky a Říma, jejichž kombinace zdůrazňuje původ kořenů BVLGARI ve věčném městě a jeho bohaté architektonické dědictví. Skutečný přelom zaznamenaly hodinky BVLGARI ROMA v polovině 70.

Official Press Release

OCTO STEEL: HODINÁŘSKÁ NOVINKA OD BVLGARI

30.6.2013

Alchymisté ve středověké Evropě věřili, že spojení čtverce a kruhu symbolizuje mytické propojení nebe se zemí. Číslo osm je v numerologii synonymem nekonečna a výraz Octo má latinský původ, což znamená, že mluví univerzálním jazykem.

Official Press Release

BVLGARI-BVLGARI CUORE - Z ITÁLIE S LÁSKOU

20.1.2015

BVLGARI představuje novou kolekci inspirovanou nejtradičnějším symbolem lásky - srdcem. Celá kolekce je ostatně se srdcem spojena i v názvu - Cuore totiž v překladu znamená srdce.

Official Press Release

BVLGARI SLAVILO 50. VÝROČÍ FILMU KLEOPATRA, KDE LIZ TAYLOR NOSILA ŠPERKY TÉTO ZNAČKY

2.7.2013

Značka BVLGARI ve spolupráci s filmovým studiem Twentieth Century Fox vzdala úctu dědictví světové kinematografie během festivalu v Cannes. Oslava 50. výročí vzniku filmu Kleopatra s Elizabeth Taylor a Richardem Butonem se konala formou promítání v sekci Cannes Classics v Sixtieth Anniversary Theater.

Official Press Release

DIVA HIGH JEWELLERY: NOVÁ KOLEKCE BVLGARI

10.7.2013

Nejnovější kolekce z dílny značky Bulgari je poctou celebritám, které v 50. a 60. letech ztělesňovaly nadčasový symbol krásy a charismatu: od éry Dolce Vity a dlouho po ní. Kolekce se proto skládá z nejvzácnějších barevných drahokamů, které jsou poznávacím znamením italského klenotnického domu.

Official Press Release

BVLGARI EXPANDUJE NA FRANCOUZSKOU RIVIÉRU A OTVÍRÁ SVŮJ PRVNÍ BUTIK V SAINT TROPEZ

25.7.2013

Značku Bulgari teď najdete i v místě, které už před lety nesmrtelně proslavil četník v podání Louis De Funese. Na oslavu otevření nového butiku se konala exkluzivní cocktail party a přestřižení stuhy provedli Juliette Binoche, Hilary Swank a Jeremy Irons.

Official Press Release

NOVÁ KOLEKCE DOPLŇKŮ BVLGARI PODZIM / ZIMA 2013

29.8.2013

Originální přístup značky Bulgari ke šperkům, který vyjadřuje zářivá paleta, jemné detaily a originální kombinace materiálů, byl mistrovsky přenesen do dámských doplňků.

Official Press Release

BVLGARI DIVA

5.9.2013

Hvězdné divy a krásné šperky odjakživa patřily k sobě, a proto se v 50. a 60. letech díla klenotnického domu Bulgari stala třpytivou součástí filmových kostýmů. Řím byl v polovině století oblíbenou destinací hollywoodských produkcí, které využívaly jeho kouzlo jako autentickou filmovou kulisu.

Official Press Release

BVLGARI DIVA: NOVÁ KOLEKCE BYLA SLAVNOSTNĚ PŘEDSTAVENA V REZIDENCI LA CORTE

24.9.2013

Nejnovější kolekce Bulgari Diva, jejíž tváří se stala Carla Bruni-Sarkozy, měla českou premiéru na začátku nové módní sezony. Klenoty Diva byly prezentovány v privátních prostorách luxusní rezidence La Corte na Petrském náměstí.

Official Press Release

SCARLETT JOHANSSON V KLENOTECH BVLGARI

5.10.2013

Při příležitosti premiéry filmu „Under the Skin“ na 70. ročníku mezinárodního filmového festivalu v Benátkách se herečka Scarlett Johansson rozhodla doplnit svou černou róbu klenoty Bulgari. Dekolt zdobil zlatý náhrdelník z kolekce Bulgari High Jewellery osázený růžovými a modrými safíry, smaragdy a diamanty.

Official Press Release

A MEDITERRANEAN JOURNEY: NOVÁ KOLEKCE DOPLŇKŮ BVLGARI JARO / LÉTO 2014

11.10.2013

Milánský hotel Bulgari se stal centrem pozornosti během milánského týdne módy, kdy klenotnický dům s italskými kořeny uvedl novou kolekci doplňků JARO/LÉTO 2014.

Official Press Release

NOVINKY V BUTIKU BVLGARI

4.12.2013

Butik BVLGARI v Pařížské č. 15 připravil na Vánoční sezónu 2013 výběr toho nejlepšího ze všech oblíbených kolekcí značky a k tomu také první modely z nových kolekcí Jaro/Léto 2014.

Official Press Release

VÁNOČNÍ INSPIRACE OD BVLGARI

9.12.2013

Hodinky, prsteny, náramky a další šperky z dílny Bulgari - nadčasová a všestranná díla jako inspirace pro perfektní vánoční dárek.
Výběr šperků najdete zde.
www.bulgari.com

Official Press Release

OSVĚTLENÍ VE STYLU "SERPENTI" NA BUTICÍCH BVLGARI

17.12.2013

Gigantická zvětšenina oblíbeného výtvoru od značky Bulgari zdobí svou vánoční září jedny z nejelegantnějších ulic celého světa.

Official Press Release

AUKCE EXKLUZIVNÍHO PÁRU NÁUŠNIC BVLGARI PRO NADACI THE ELIZABETH TAYLOR AIDS FOUNDATION

13.1.2014

Šperk, který byl vytvořen speciálně k této příležitosti, byl inspirován 50. výročím filmu Kleopatra, jejíž hlavní hrdinku ztvárnila Elizabeth Taylor.

Official Press Release

NOVÉ MODELY HODINEK Z KOLEKCE BVLGARI BVLGARI: ELEGANCE A ODKAZ K TRADICI ŠPERKAŘSKÉHO DOMU

15.1.2014

Pánské hodinky BVLGARI BVLGARI CHRONO obsahují integrovaný chronograf a pohání je kalibr BVL 328. Pouzdro je vyrobeno z oceli a luneta z 18kt růžového zlata. Černý lakovaný číselník s indexy z růžového zlata chrání vysoce odolné safírové sklo s oboustrannou antireflexní úpravou.

Official Press Release

BVLGARI NA ZLATÝCH GLÓBECH

17.1.2014

Souboj hereček se neodehrával jenom na filmovém plátně, ale také na červeném koberci. Kromě nejlepších filmů a hereckých výkonů se hodnotily – byť neoficiálně – také nejzajímavější šperky. Tyto osobnosti si na slavnostní večer udílení cen GOLDEN vybrali šperky a doplňky BVLGARI.
NAOMI WATTS

Official Press Release

BVLGARI A MEDITERRANEAN JOURNEY: NOVÁ KOLEKCE DOPLŇKŮ JARO / LÉTO 2014

29.1.2014

Nová kolekce doplňků Bulgari s názvem „Středozemní cesta„ připomíná vzrušující cestu po jižní Evropě, která navštíví jedinečné destinace jako jsou Řím, Capri, Portofino či Egejské moře. Místa plná půvabu a historie.

Official Press Release

BVLGARI FOUR SEASONS: NOVÁ KOLEKCE OSLNIVÝCH NÁHRDELNÍKŮ JE VĚNOVÁNA ROČNÍM OBDOBÍM

1.2.2014

Šperkaři z domu Bulgari se tentokrát pro své mistrovské dílo, mini sérii čtyř náhrdelníků, nechali inspirovat střídáním ročních období a magickými změnami v přírodě, které je doprovázejí.

Official Press Release

BVLGARI: JEDINEČNÉ A ZARUČENĚ NADČASOVÉ DÁRKY KE SVATÉMU VALENTÝNU

6.2.2014

Autor: Zuzana Majorská
Svatý Valentýn je výjimečný svátek, na který se všichni zamilovaní těší celý rok. Je to nejromantičtější příležitost, kdy můžete potěšit svou lepší polovičku a obdarovat ji něčím, co jí bude znovu a znovu připomínat vaši lásku.

Official Press Release

OCTO CHRONOGRAPH: SOFISTIKOVANÝ VÝTVOR S VÝRAZNÝM CHARAKTEREM

31.3.2014

Nové modely BVlgari Octo Chronograph kombinují italský talent a švýcarskou přesnost. Charakter hodinek OCTO vychází z jeho kořenů. Ztělesňuje výsledek spojení mezi italskou kreativitou a švýcarskými odbornými znalostmi. Čerpá to nejlepší z těchto dvou vlivů a spojuje tak smyslnou eleganci s přísnou disciplínou.

Official Press Release

BVLGARI zahajuje oslavy 130. výročí znovuotevřením svého butiku ve Via dei Condotti

31.3.2014

Na oslavu znovuotevření svého historického butiku a k oslavám 130. výročí Bvlgari, se dům Bulgari rozhodl darovat městu Řím 1,5 milionu EUR na rekonstrukci římské kultovní památky Španělských schodů.

Official Press Release

NOVÉ EKLEKTICKÉ ASPEKTY KULTOVNÍ KOLEKCE ŠPERKŮ ZNAČKY BVLGARI

28.4.2014

Jelikož své 130. výročí od svého založení prvního butiku v Římě chce BVLGARI oslavit vskutku velkolepě, uvádí tento rok celou řadu naprosto jedinečných kolekcí šperků, hodinek, doplňků a parfémů. Jako poctu městu, které před lety inspirovala klenotníka, který BVLGARI založil, bude mít proto i nový zcela jedinečný prsten B. zero 1 Roma.

Official Press Release

AMBASADOR BVLGARI ADRIEN BRODY A LUKE EVANS NA MILLE MIGLIA RALLY

29.5.2014

Před 10 dny došlo v Římě ke slavné přehlídce slavných vozů ze závodu Mille Miglia, jenž se pořádá pod záštitou The Clasic Car Trust.

Official Press Release

PRAHA SE PŘIPOJILA K OSLAVÁM 130, VÝROČÍ BVLGARI

5.6.2014

Značka BVLGARI letos slaví, má za sebou totiž již více než jedno a čtvrt století své existence. S oslavami firma začala již v březnu tohoto roku znovu otevřením butiku na slavné ulici via Cindotti v Římě a nyní v tom pokračují i v Praze.

Official Press Release

DÁMSKÉ HODINKY LVCEA – HVĚZDA V KOLEKCI HODINEK BVLGARI

17.6.2014

Nové dámské hodinky BVLGARI LVCEA představují skutečnou poctu slunečním hodinám. Hodinky snoubí historii se současností a spojují funkčnost s pěkným designem. Náramkové hodinky jsou nabízeny v širokém spektru stylu a odstínů, které jsou jak půvabně ženské, tak i úžasně originální. 

Official Press Release

VÝJIMEČNÝ SPORTOVNÍ MODEL PÁNSKÝCH HODINEK BVLGARI OCTO BI-RETRO BRAZIL VZDÁVAJÍ HOLD BRAZILSKÝM BARVÁM

23.6.2014

BVLGARI OCTO BI-RETRO BRAZIL jsou jedinečnými hodinkami vzdávajícími hold Brazílii. Byly vytvořeny mistry hodinářskými v samém srdci švýcarského pohoří Jura. Tyto hodinky, jež jsou barevně oděny do modré, žluté a zelené barvy byly vyrobeny pouze v počtu 50 kusů.

Official Press Release

BVLGARI DIAGONO ULTRANERO CHRONOGRAPH: 4 TVÁŘE VYJADŘUJÍCÍ SÍLU OSOBNOSTÍ

30.6.2014

BVLGARI ve své nové kolekci 2014 odkrývá 4 rozdílné aspekty charakteristické pro tuto značku, 4 tváře vyjadřující sílu osobnosti. Je to: Nadčasový design, neokoukaná elegance, součást úspěšného celku a přesto jedinečný a neotřelý nový výrobek z dílny BLGARI. Ano, přesně takové jsou nové hodinky Diagono Ultranero Chronograph. 

Official Press Release

PŘEDSTAVENÍ NEJNOVĚJŠÍCH HODINEK BVLGARI OCTO

4.7.2014

Na přelomu měsíce června a července se na jeden večer proměnil pražský butik BVLGARI v malý hodinářský showroom modelů hodinek OCTO. Během tohoto večera tu BVLGARI WATCH EXPERT Pascal Kramer představil hostům nejnovější modely z této řady, a to včetně ultra tenkého modelu Octo Finissimo Tourbillon. 

Official Press Release

HARMONICKÉ MOZAIKY TVARŮ V NOVÉ KOLEKCI ŠPERKŮ BVLGARI INTARSIO

24.7.2014

Středomořské kořeny se odráží v nové kolekci sofistikovaných šperků. Kolekce BVLGARI INTARSIO se skládá z nevšedního prstenu, náramku, stylových náušnic a náhrdelníku, jemuž vévodí přitažlivý přívěsek.

Official Press Release

KOLEKCE DOPLŇKŮ PODZIM/ ZIMA 2014 OSLAVUJE RODNÉ MĚSTO ZNAČKY BVLGARI

18.8.2014

BVLGARI miluje Řím a již 130 let tu sídlí. Symboly tohoto nezaměnitelného věčného města se staly typickými rysy tohoto domu. Serpenti, trvalá ikona designu této značky, zasahuje přes Kleopatru hluboko do minulosti města coby symbol věčného mládí, ženskosti a nesmrtelnosti.

Official Press Release

NOVÁ KOLEKCE ŠPERKŮ BVLGARI MVSA CTÍ MÚZY STAROVĚKÉHO ŘECKA

26.8.2014

Nová kolekce unikátních šperků Múza byla společností BVLGARI vytvořena inspirací devíti legendárními sestrami, které vládly umění, poezii a hudbě.

Official Press Release

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ BUTIKU BVLGARI VE MĚSTĚ HONG KONG NA TŘÍDĚ CANTON ROAD

20.4.2015

BVLGARI zpečetilo své postavení oblíbeného italského šperkařského domu i v daleké Asii, a to konkrétně v Hong Kongu. Společnost zde otevřela nový butik.

Official Press Release

BVLGARI POMÁHÁ V NEPÁLU

6.5.2015

Italská společnost Bvlgari po strašlivém zemětřesení v Nepálu neváhala a přispěla částkou 500 000 eur organizaci Save the Children, kterou aktivně podporuje.

Official Press Release

BVLGARI - SPONZOR VENETIAN HERITAGE GALA

13.5.2015

Exkluzívní značka Bvlgari se letos stala hlavním sponzorem společenské akce Venetian Heritage Gala. Jedná se o neoficiální zahajovací ceremoniál benátského bienále, které se řadí mezi nejvýznamnější výstavy současného umění ve světě.

Official Press Release

SUMMER PARTY BVLGARI – OSLAVA VE VELKÉM STYLU ART DIRECTORA JANA KŇOURKA

1.7.2015

Léto přivítala v Praze italská značka BVLGARI velkolepou oslavou v nově zrekonstruované budově Na Příkopě 14. Summer party, na kterou byli pozváni klienti a vybraní novináři, pod taktovkou art direktora Jana Kňourka, připomínala starověký Řím.

HODINKY OCTO OD BVLGARI MAJÍ 2 NOVÉ MODELY RETROGRADE

16.10.2015

Díky své jednoduchosti se stal model hodinek Octo značky BVLGARI jedním ze symbolů značky. Představujeme vám 2 nové modely Octo Retrograde.

NADČASOVÝ KLENOT SAUTOIR OD BLVGARI

11.12.2015

Šperky Bvlgari představují pro každou dámu klenot, který pečlivě uchovávají ve svých šperkovnicích, a který vytváří luxusní doplněk vždy, kdy je to potřeba.

LIMITOVANÁ EDICE KABELEK SERPENTI FOREVER OD BVLGARI

27.1.2016

Luxusní kabelka z limitované edice BVLGARI Serpenti Forever je klenotem mezi jarními a letními doplňky kolekce. Je vyrobená především ručně z kůže z krajty procesem, který trval tři měsíce. V kolekci bylo vyrobeno pouze 68 kusů.

BVLGARI B.ZERO1

PRSTEN BVLGARI B.ZERO1

4.2.2016

Již od roku 1884 je společnost Bulgari, sídlící v Římě, symbolem převratné revoluce ve světě šperkařství. Zabývá se výrobou exkluzivních klenotů a širokou nabídkou luxusního zboží a služeb. Díky inovacím a zcela novému přístupu k designu se stala Bulgari významnou značkou.

ZNOVUZROZENÍ SYMBOLU BULGARI V KOLEKCI SERPENTI INCANTATI

21.7.2016

Stočený kolem dějin lidstva, svůdný had sahá až do starověké řecké a římské mytologie. Motiv představující moudrost, vitalitu a svádění a zároveň okouzlující tvorbu od Bulgari.

Eyes on Me, nové modely kolekce Serpenti od Bulgari

3.10.2016

Ústředním motivem nové kolekce Serpenti je hlava s upřeným hadím pohledem v mnoha různých interpretacích. Ať už jde o šperky, kdy hlava protíná ocas, obtáčí se okolo prstu a zápěstí, nebo volně visí jako přívěs, jedná se o první linii z kolekce Serpenti, kdy na sebe hadí hlava bere tolik možných podob.

Značka Bvlgari představila novou kolekci B.zero1 Design Legend, kterou navrhla Zaha Hadid

7.12.2016

Značka Bvlgari představila novou kolekci B.zero1 Design Legend, kterou navrhla architekta Zaha Hadid. K slavnostnímu odhalení došlo během charitativního eventu pořádaného zpěvačkou Madonnou v rámci Art & Design Weeku v Miami.

Z ŘÍMA DO PRAHY: V PRAZE BYL OTEVŘEN NOVÝ BUTIK BVLGARI

13.1.2017

Šperkařská firma Bvlgari s potěšením informuje o otevření nového butiku na prestižní pražské adrese – v Pařížské ulici číslo 13. Nově otevřený butik se rozléhá na ploše 199 metrů čtverečných a připomíná procházku jednou z kouzelných ulic Říma.

Bella Hadid

Okouzlující Bella Hadid je ambasadorkou podzimní a zimní kolekce doplňků Bvlgari

7.3.2017

Novou ambasadorkou podzimní a zimní kolekce doplňků Bvlgari, která byla představena během týdne módy v Miláně, je krásná a talentovaná Bella Hadid.

ZNAČKA BVLGARI POŘÁDÁ GALAVEČER U PŘÍLEŽITOSTI ODHALENÍ NOVÉHO BUTIKU V PRESTIŽNÍ PAŘÍŽSKÉ ULICI

5.5.2017

Večer 27. dubna 2017 došlo za účasti celebrit a významných hostů k odhalení nového butiku Bulgari v konceptu Petera Marina. Event začal pro uzavřenou skupinu hostů už před butikem, jehož vchod zdobila instalace hadí hlavy kopírující náhrdelník z nové kolekce Eyes on Me v nadživotní velikosti.

BVLGARI Serpenti očima Nicholase Kirkwooda

21.9.2017

Ikonické kabelky SERPENTI FOREVER od BVLGARI s charakteristickou smaltovanou sponou ve tvaru hadí hlavy jsou interpretovány vizionářskýma očima návrháře Nicholase Kirkwooda, který se celosvětově proslavil svým odvážným přístupem k navrhování velmi ženských bot.

Kolekce Bvlgari accessories SS18 oslavuje svobodu projevu a emocí

24.1.2018

Bvlgari představil své doplňky pro jaro a léto letošního roku. Dýchá z nich odvážná tvořivost inspirovaná svobodou projevu a fascinací street artem, který ovládá moderní města. Kolekce doplňků Bvlgari Spring/Summer 18 oslavuje svobodu projevu, emocí a stylu. Definují ji sofistikované materiály a okouzlující styl.

BVLGARI PŘEDSTAVUJE NEJTENČÍ HODINKY SE SAMONÁTAHEM

18.5.2018

Italská značka Bvlgari se pyšní dalším rekordem. Tentokrát představila nejtenčí hodinky se samonátahem, které mají tloušťku pouhých 3,95 mm. Hodinky Octo Finissimo drží světový rekord již počtvrté. Kombinují technickou důmyslnost s estetickou vytříbeností a navíc disponují pískovanou povrchovou úpravou.