BVLGARI PŘEDSTAVUJE NEJTENČÍ HODINKY SE SAMONÁTAHEM

Redakce
18. Květen 2018
Italská značka Bvlgari se pyšní dalším rekordem. Tentokrát představila nejtenčí hodinky se samonátahem, které mají tloušťku pouhých 3,95 mm. Hodinky Octo Finissimo drží světový rekord již počtvrté. Kombinují technickou důmyslnost s estetickou vytříbeností a navíc disponují pískovanou povrchovou úpravou. Nový automatický strojek s tourbillonem navazuje na tradici modelu Octo Finissimo Tourbillon z roku 2014, Octo Finissimo Minute Repeater z roku 2016 a loňského modelu Octo Finissimo Automatic.

Je to nová hvězda na obloze, která definuje mistrovství značky Bvlgari ve výrobě luxusních hodinek, jež jí a jejím hodinkám Octo Finissimo Tourbillon Skeleton a Octo Finissimo Automatic mimo jiné získalo ocenění na loňské výstavě Grand Prix d’Horlogerie de Genève. Závažíčko, díky kterému strojek disponuje automatickým nátahem, je z hliníku a bílého zlata. Kontrastní hustota těchto kovů zajišťuje pravidelnou oscilaci. Vývoj a samotná výroba takto tenkých hodinek je velmi náročná, nejedná se pouze o miniaturizaci stávajícího modelu. „Design v kombinaci s výjimečným strojkem dává vzniknout legendám.“ - Jean-Christophe Babin

Za zmínku stojí i další modely z řady Octo Finissimo, například Minute Repeater Carbon. Ty disponují černým brněním a titanovým pouzdrem, což je vysoce lehký a odolný funkční materiál. Hodinky mají díky polymerům překvapivě vynikající akustické vlastnosti. Snoubí se v nich nejmodernější technologie se základními prvky předchozí generace. Tenké jsou pouze 6,85 mm.

Pro milovníky růžového zlata je tu model Octo Finissimo Automatic. V nabídce je také rhodiem potahovaná pískovaná ocel, což dává hodinkám skutečně punc luxusu. S verzí z titanu z roku 2017 mají společný matný pískovaný povrch, pod kterým se ukrývají živé, výrazné barvy. Ať si vyberete jakýkoliv nový model Bvlgari, určitě nešlápnete vedle. Za zmínku stojí i další nové modely - Octo Finissimo Skeleton Sandblasted a Octo L´originale titanium.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor