Odds & Ends - kde design potkává užitnost

Odds & Ends – opravdu užitečný design

22.5.2018

Studium jakéhokoliv oboru ukáže svůj maximální potenciál pouze ve chvíli, kdy se jej rozhodne absolvovat student nadšený a současně kreativní. Právě takoví lidé jsou totiž připraveni po odchodu ze školy tvořit věci velké, nové a opravdu zajímavé.

Exkluzivní sada doplňků Hordern Richmond

Hordern Richmond – duch legendy žije dál

14.5.2018

V roce 1937 spojili v Británii své síly dvě výjimečné osobnosti, 9. vévoda z Richmondu Frederick Gordon Lennox a letec Edmund Hordern. Jejich společné dílo neslo jméno Horden Richmond Aircraft Company a nebylo jím nic jiného než továrna na letecké díly.

Geberit AquaClean Tuma

Geberit AquaClean Tuma Classic – toaleta nové generace

14.5.2018

Kvalitní design a integrace moderních technologií, to jsou vlastnosti, které čím dál tím více hledáme i u předmětů každodenního užití. Obě tyto vlastnosti v sobě snoubí i toaleta Geberit AquaClean Tuma ve verzi Classic, která je na trhu dostupná od letošního dubna.

Maximální jednoduchost s ohromujícím efektem - to je nová řada od Miele

11.5.2018

Spotřebiče Miele nejnovější designové linie ArtLine byly stvořeny proto, abyste si mohli splnit své sny o vizuální a funkční dokonalosti své kuchyně. Zaujmou už na první pohled a to svým puristickým designem. Ten se řadí z hlediska estetičnosti mezi špičky na trhu. Je totiž prostý veškerých rušivých momentů, kterými je například rukojeť.

Královské bydlení s fascinujícím výhledem nabídne rezidence Palata

7.5.2018

Unikátní stavbu komorní rezidence nesoucí název Rezidence Palata právě dokončuje společnost Real-Treuhand na Smíchově. Kolemjdoucí na sebe upozorňuje svými v šachovnici rozmístěnými okny. Potencionální zájemce si může vybrat z 31 bytů. Pro milovníky střešních prostor nabízí firma fascinující 4-5kk.

Luxusní povlečení značky Glamonde v provedení Toscana, zdroj: glamonde.cz

GLAMONDE aneb co znamená vyspat se jako v bavlnce

4.5.2018

Spánek je pro náš organismus nezbytnou činností, které se navíc většina z nás věnuje poměrně ráda. Na jeho kvalitě závisí to, jak se budeme celý den cítit, kolik budeme mít k dispozici energie a jakou budeme mít náladu. Kromě dalších faktorů hraje v tomto ohledu významnou roli i kvalita ložního prádla a povlečení.

Myši a opice v roli světlonošů vnesou do vašich interiérů hravost

20.4.2018

Milujete netradiční design, máte smysl pro humor a hledáte zajímavou lampičku do svého interiéru? Pak by vás mohly oslovit myši a opice v roli světlonošů, jejichž výrobcem je italská značka Seletti. Lampičky určitě potěší dospělé i děti.

Designové mosazné předměty pro útulný domov vyrábí Ghidini 1961

17.4.2018

Ghidini 1961 je italská společnost specializující se na odlévání mosazi, hliníku a dalších kovů. Z nich, pod vedením zkušeného designéra Stefana Giovanniho, v Itálii vyrábí designové předměty pro domov. Mosaz je prvotřídní materiál, který je ceněn pro své teplé zlaté tóny, odrazy a příjemný pocit, když se ho dotýkáte.

Na postelích Royal Comfort se skutečně královsky vyspíte

16.4.2018

Firma Royal Comfort s.r.o. dováží od roku 2012 luxusní postele a matrace z Ameriky. Jedná se o značky King Koil a Serta. Obě značky jsou nejen v USA považovány za naprostou špičku v segmentu kvalitních postelí a patří mezi 5 největších výrobců v USA.

Bydlení na zámku: V Invest obnoví historické jádro Jinonic, v první fázi postaví 9 exkluzivních bytů

13.4.2018

Společnost V Invest se rozhodla vdechnout nový život historickému jádru pražských Jinonic.

Svícny od Decor Online krásně zútulní interiér každého moderního bytu

12.4.2018

Internetový obchod Decor Online funguje již několik let a nabízí široký sortiment moderních doplňků od váz po úložné boxy. Najdete tu například hodiny, polštáře, talíře, mísy na ovoce, prostírání, hygienické pomůcky a jiné.