EXKLUZIVNÍ KOLEKCE INTERIÉROVÝCH DOPLŇKŮ CARTIER

19.9.2017

Věhlasný francouzský dům Cartier představil další kolekci interiérových doplňků. Věděli jste, že příběh vzniku interiérových doplňků Cartier se začal psát ve stejné době, kdy značka začala vyrábět dnes již ikonické šperky?

Legendární svítidla Flos nesmí chybět v žádném dokonalém prostoru

13.9.2017

Již více než padesát let společnost Flos vymýšlí moderní osvětlení. Značka byla založena roku 1962 v italském Meranu. Pracovala pro ni tak významná designérská jména, jako jsou C. Cassina, T. Scarpa nebo D. Gavina. Za úspěšným startem společnosti stojí muž jménem Sergio Gandini, který pro ni začal pracovat roku 1964.

Mario Cioni & C: 50 let vášně, kreativity a brilantních nápadů

11.9.2017

Mario Cioni & C představuje vášeň a odhodlání svého zakladatele. Ten dosáhl svého snu v roce 1958, když založil řemeslnou dílnu, která ještě dnes nese jeho jméno. Za ta léta se jeho děti Andrea, Luca a Miriana připojily k jeho boku a přispěly (a nadále přispívají) k rozvoji rodinného podnikání - výrobě křišťálových produktů.

Vily Chuchle – výjimečný koncept bydlení v Praze

6.9.2017

Vily Chuchle je jedinečný vilový projekt, který je situovaný v Praze 5, přesněji podél ulic Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu svažující se nad Velkou Chuchlí, přímo nad chuchelským závodištěm.

Do hlubin: Preciosa uvádí na trh kolekci Nereid

6.9.2017

Hravá, zábavná i okázale luxusní je nová síť Crystal Net od společnosti Preciosa. Tento přední světový výrobce a dodavatel prémiového českého křišťálu, zirkonie a nanogems ji dnes představil spolu s celou nejnovější kolekcí. Crystal Net nemá na světě obdobu.

Na stavbě unikátní výškové budovy Warsaw Spire se podíleli i Češi

6.9.2017

Loni hlavní město Polska, Varšavu, ozvláštnila nová elegantní výšková budova s názvem Warsaw Spire (Varšavská jehla). Tato po designové stránce velmi výjimečná stavba získává jedno ocenění za druhý. Na jejím vybudování mají zásluhu také Češi, kteří pracovali na skleněné fasádě a interiérech.

Sháníte skutečně exkluzivní bytové doplňky? Ty od Marioni by Vás mohly zaujmout!

4.9.2017

Firma Marioni byla založena roku 1966 ve Florencii. Během několika let se malá řemeslná dílna přeměnila na silnou průmyslovou společnost, která svými výrobky čí dál více dobývala italský trh. Dnes jsou žádané po celém světě. A co že to společnost nabízí? Originální doplňky pro bydlení, které dýchají luxusem.

Vydejte se přírodní cestou s kolekcí Artesano Nature

29.8.2017

Návrat k promyšlené jednoduchosti a přírodní kráse vládne v mnoha oblastech. Užijte si ho i ve své jídelně! Nová kolekce nádobí Artesano Nature značky Villeroy & Boch přináší nestárnoucí krásu a jemnou eleganci ke stolování.

kvalitní Nábytek SKovby, vyrobený v Dánsku, objevíte exkluzivně ve SKanfortu

28.8.2017

Výběru nové židle bychom měli věnovat dostatek času. Přeci jenom ji používáme každodenně. Při jejím výběru bychom měli brát na zřetel zejména komfort při sezení…Komplexní sortiment skutečně komfortních židlí nabízí společnost Skovby, jejímž výhradním distributorem do České republiky je SKANFORT.

ProCeram a jeho zdařilé letní realizace

25.8.2017

Společnost ProCeram, která je předním dodavatelem v oboru obklady, dlažby, sanitární technika a vybavení koupelen, sídlí v pražském New Living Center. Ani v létě se nenudí. Právě v New Living Center dokončuje společnost CS Beton svoji venkovní expozici a ProCeram s ní na projektu spolupracuje.

Dřevo a hliník jsou ideální kombinace pro vaše okna!

22.8.2017

Tápete v široké nabídce oken, v jejich provedení a materiálech? Máme pro vás tip, a tím jsou dřevohliníková okna. Díky této speciální kombinaci dvou oblíbených materiálů získáte pro sebe a svůj dům mnoho výhod.