Natuzzi, vášeň a inovace v duchu italské tradice

16.10.2017

Všechno to začalo před téměř 160 lety v jedné malé firmě. Její produkty byly tak kvalitní a žádané, že se postupem času rozrostla do velké společnosti, která je dnes největším výrobcem nábytku v Itállii a předním výrobcem kožených souprav, jež vyváží do všech koutů světa. A její název? Natuzzi!

Rezidence Kobrova nabídne prémiové bydlení vysoké kvality v centru Prahy

12.10.2017

Rezidence Kobrova leží v jižním svahu pod Petřínem, v klidné rezidenční zástavbě u parku Sacre Coeur, benediktýnského kláštera sv. Gabriel a Zahrady Kinských. V jejím těsném sousedství je Újezd, Malá Strana či Pražský hrad.

O revitalizaci ulice Na Poříčí usiluje projekt Go Florenc

11.10.2017

Projekt Go Florenc si klade za cíl revitalizovat lokalitu pražské ulice Na Poříčí, která patří k těm nejrušnějším v našem hlavním městě. Projekt chce, aby Na Poříčí bylo místem, kde se každý rád zastaví, dá si třeba oblíbenou kávu s přáteli, a nesnaží se rychle prokličkovat pryč.

Natuzzi, jeden ze světově nejznámějších a nejkvalitnějších výrobců kožených sedaček

9.10.2017

Snad každý, kdo se o bydlení a design zajímá, již někdy slyšel o společnosti Natuzzi, která je na českém trhu téměř dvě desítky let. Nosnou linií této značky jsou kožené sedací soupravy, jež si získaly oblibu u tisíců lidí díky své pohodlnosti, nápaditosti a propracovanosti.

Obraz bez rámu je jako dům bez střechy

6.10.2017

Všichni si přejeme, aby naše obrazy působily co nejlépe. Ať už si necháme zarámovat dětské kresbičky, první složené puzzle, fotku z dovolené, oblíbený plakát či obraz po strýci, správně zvolený rám pomůže doladit výsledný dojem. A interiér tak získá svoje nezaměnitelné kouzlo.

Miele představuje novinky z veletrhu IFA 2017

25.9.2017

Na prestižním veletrhu IFA 2017 v Berlíně představila společnost Miele novinky v mnoha oblastech domácích spotřebičů, ať už jde o vaření, vysávání nebo přípravy kávy. Spojuje je vybavenost nejmodernějšími technologiemi, prvotřídní materiály, okouzlující design i tradiční kvalita Miele spojená s velmi přísným testováním spotřebičů.

Jedny z nejdůležitějších kolekcí sklářského světa vznikají ve sklárnách Venini

25.9.2017

Dílna Venini, sídlící v italském Muranu, je postavena na základech stylu, tvořivosti, umělecké tradice a vášně. Od roku 1921 přinášejí vize do společnosti Venini umělci mezinárodního významu. Ve sklárnách tak z foukaného skla vznikají opravdová umělecká díla.

EXKLUZIVNÍ KOLEKCE INTERIÉROVÝCH DOPLŇKŮ CARTIER

19.9.2017

Věhlasný francouzský dům Cartier představil další kolekci interiérových doplňků. Věděli jste, že příběh vzniku interiérových doplňků Cartier se začal psát ve stejné době, kdy značka začala vyrábět dnes již ikonické šperky?

Legendární svítidla Flos nesmí chybět v žádném dokonalém prostoru

13.9.2017

Již více než padesát let společnost Flos vymýšlí moderní osvětlení. Značka byla založena roku 1962 v italském Meranu. Pracovala pro ni tak významná designérská jména, jako jsou C. Cassina, T. Scarpa nebo D. Gavina. Za úspěšným startem společnosti stojí muž jménem Sergio Gandini, který pro ni začal pracovat roku 1964.

Mario Cioni & C: 50 let vášně, kreativity a brilantních nápadů

11.9.2017

Mario Cioni & C představuje vášeň a odhodlání svého zakladatele. Ten dosáhl svého snu v roce 1958, když založil řemeslnou dílnu, která ještě dnes nese jeho jméno. Za ta léta se jeho děti Andrea, Luca a Miriana připojily k jeho boku a přispěly (a nadále přispívají) k rozvoji rodinného podnikání - výrobě křišťálových produktů.

Vily Chuchle – výjimečný koncept bydlení v Praze

6.9.2017

Vily Chuchle je jedinečný vilový projekt, který je situovaný v Praze 5, přesněji podél ulic Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu svažující se nad Velkou Chuchlí, přímo nad chuchelským závodištěm.