Rezidence Veselská nabízí nové byty v pražských Letňanech

14.3.2018

V pražských Letňanech jsou již nyní na prodej nové byty v Rezidenci Veselská. Výstavba prvních budov byla započata v roce 2014, na jaře letošního roku vstoupí projekt do třetí etapy, která bude dokončena v roce 2020.

Stephan Hamel, špička mezi designovými konzultanty

13.3.2018

Stephan Hamel je mezinárodní designový konzultant s více než dvacetiletou zkušeností s nábytkem a interiérovými značkami. Narodil se v Bangkoku v roce 1962, jeho otec byl Rakušan, matka pocházela z Toskánska. Studoval ve Vídni a Milánu a byl nedílnou součástí mnoha úspěšných značek.

Muuto: dobrý design začíná osobou...

9.3.2018

Skandinávská designová značka Muuto byla založena roku 2006 Peterem Bonnénem a Kristianem Byrge. Své jméno dostala podle finského slova muutos, což znamená nová perspektiva. Muuto se snaží rozšířit skandinávskou designovou tradici tím, že vybírá talentované designéry, kterým nechává svobodu vyjadřovat svůj příběh.

HG Atelier Design a jeho novinka: kolekce CLARA od Filipa Houdka

6.3.2018

Ten pravý šmrnc každému bydlení dodají nejrůznější lampy a svítidla. Stojí proto za to poohlédnout se po jedinečných kouscích, které jen tak někdo doma mít nebude. Výrobou originálních svítidel a světelných objektů se zabývá HG Atelier Design. Specializuje se na vývoj nových svítidel, prototypování a malosériovou výrobu.

Zažijte harmonii pohybů s Natuzzi Italia!

5.3.2018

Krásné, inovativní a neuvěřitelně pohodlné. Takové jsou sedací soupravy Natuzzi Italia. Jsou vyráběny pro lidi, kteří vyžadují zajímavý design v propojení s tím největším komfortem.

Panton oslavuje své 50leté výročí dvěma limitovanými edicemi

28.2.2018

Ikonou mezi sedacím nábytkem minulého století se stala židle Panton Chairs, kterou navrhnul designér Verner Panton. Letos od svého uvedení na trh oslavuje 50 let. Unikátní byla při svém představení v tom, že byla první židlí vyrobenou z plastu.

Misha Wallpaper, jedny z nejluxusnějších tapet

20.2.2018

Misha je italská značka, v jejímž zájmu jsou tapety, které nacházejí inspiraci v staleté orientální kultuře a tradici. Tapety, které jsou ručně malované na hedvábí, zachytávají původní krásu a jedinečnost řemeslného orientálního umění. Jsou k dostání v široké škále barev, designů, na sekvencovaných nebo jednotlivých panelech.

Spokojené zázemí budoucím majitelům poskytne Bytový dům Primátorská

20.2.2018

Projekt Bytový dům Primátorská je stavebním dílem developerské společnosti Prime Build, a.s. Jedná se o unikátní bytový komplex se šesti nadzemními podlažími, ve kterých se nachází řada prostorově odlišných jednotek.

Sans tabú potvrzuje výjimečnost italského designu

16.2.2018

Sans Tabù je značka, kterou vytvořila Luisa Bezzi, italská designérka, která miluje nejrůznější textilie. Pro svoji značku navrhuje luxusní ložní povlečení, ale také dekorativní polštáře, přehozy, látkové tapety či ubrusy. Každá kolekce Sans Tabú je nadčasová, jedinečná, a co je skvělé, použitelná v každém ročním období.

DECO LOCO: Vytvořte si dokonalý domov na jednom místě

14.2.2018

Na českém trhu designového nábytku se zrodil nový projekt s názvem DECO LOCO, dekorativní a krásný prostor, ve kterém si vytvoříte dokonalý domov na jednom místě. Za projektem stojí česká designérka Diana Turinová se svou značkou Lusito spolu s partnerskou značkou Livelo v čele s Martinem Surovým.

Kuchyňské studio Schüller Praha – nexttradestore představuje novou expozici - kuchyni next125

7.2.2018

Designové kuchyňské studio next trade store se sídlem na Vinohradské 57 v Praze 2 nabízí nejvyšší řadu kuchyní německého výrobce Schüller. Koncept Next Trade Store je v České republice jediný. Navazuje na koncepty, které byly v minulosti realizovány v Rakousku, Německu, Holandsku, Švýcarsku a Šanghaji.