Hit dánského království i u nás: postýlka, která roste spolu s dětmi

13.12.2017

Zaoblené rohy, elegantní a čisté linie, kvalitní dřevo, nadčasový styl i jemné detaily v podobě efektních kožených úchytek a vyfrézovaných věšáků. Vše zároveň funkční, praktické a také zářivě optimistické a hezké, jak jenom skandinávský design umí být.

To nejlepší na Vánoce s Luxury Table!

8.12.2017

Internetový obchod Luxury Table nabízí oblíbené značky jako jsou Villeroy & Boch, Zwiesel 1872, Schott Zwiesel, Jenaer Glas, Beauvillé, Garnier Thiebaut, Mepra, Stelton a Rig-Tig. Prodává kvalitní porcelán, sklo, příbory a vše, co souvisí s krásným a luxusním stolováním.

Ton a jeho křeslo Alba získalo titul German Design Award 2018 Winner

5.12.2017

Celočalouněná kolekce Alba designéra Alexandera Guflera obdržela ocenění v první mezinárodní soutěži. Křeslo, které TON poprvé představil letos v dubnu na veletrhu Salone del Mobile, uspělo v soutěži German Design Award 2018, kde mu odborná porota udělila titul Winner.

Dyson 360 Eye: top mezi robotickými vysavači

27.11.2017

Společnost Dyson sice u nás není tak známá, ale patří mezi světovou špičku v oblasti technického designu a vynálezů. Za to její zakladatel James Dyson dostal od anglické královny titul Sir. Už před třemi lety tato světová značka představila svůj obrovský počin – robotický vysavač Dyson Eye, na němž pracovala celých 16 let.

Prožijte Vánoce v italském pohodlí s Natuzzi Italia!

27.11.2017

Také už se těšíte, až na Štědrý večer usednete k televizi, pustíte si pohádku a budete ujídat cukroví? K té pravé vánoční pohodě a harmonii by Vám neměla chybět komfortní pohovka. Ty od italského výrobce Natuzzi jsou pro chvíle relaxace a odpočinku jako dělané.

Originální kovová svítidla Le Patio: Když se industriální styl potká se secesí

24.11.2017

Na podzim a v zimě se více zaměřujeme na osvícení svých interiérů. Proto indická značka Le Patio nabízí ve své nové kolekci originální kovová svítidla, která jsou zdobena jemnými vtlačovanými dekory, nebo mají netradiční barevnou povrchovou úpravou.

Mariánskolázeňský dům spojený se stavitelem pohádkových vil čeká dražba

23.11.2017

Pyramida je dům v Mariánských Lázních, který pochází z 19. století. Jeho současná podoba je dílem jednoho z předních tamních architektů s charakteristickým rukopisem Josefa Forbericha. Po celých sto let tento dům s 26 byty vlastnila jedna rodina. Dobrovolnou dražbu vyhlásila renomovaná realitní společnost Naxos.

Steen - Venice Object

Czech Design Week láká na 150 českých i zahraničních designérů

22.11.2017

Do designového festivalu se v rámci týdenní prodejní výstavy zapojí 150 designérů. 70 z nich se představí nově na adrese Hybernská 4, zbývající si mohou návštěvníci prohlédnout v partnerských prostorách celkem osmi design storů a dvou galerií. Dalším letošním partnerem CZDW je London Design Fair.

Seznamte se s novinkami od CLAYRE & EEF v industriálním stylu

16.11.2017

Čas Vánoc se blíží a spolu s ním jistě přemýšlíte, čím podarovat své blízké. Pokud máte ve své rodině či okolí člověka, který miluje nejrůznější dekorace do bytu, podívejte se na stránky Almara Shopu.

Vše pro moderní způsob života nabízí komplex domů s názvem DOCK

16.11.2017

Projekt DOCK leží na břehu Vltavy v přímé blízkosti Thomayerových sadů a Libeňského zámečku. V rámci projektu byla v červnu roku 2015 zkolaudována první etapa - River Watch I. O rok a čtvrt později došlo k úspěšné kolaudaci II. etapy projektu mající název River Watch II.

Originální textilní bytové doplňky z recyklovaných látek vyrábí LPJ Studios

15.11.2017

LPJ Studios, které bylo založeno roku 2014, se zabývá výrobou luxusních interiérových doplňků, jež zahrnují ručně tkané koberce a přikrývky. Zkušení tkalci vyrábějí kolekce ručně v německém městě Chiemgau.