BYDLENí & DESIGN

Mario Cioni & C: 50 let vášně, kreativity a brilantních nápadů

11.9.2017

Mario Cioni & C představuje vášeň a odhodlání svého zakladatele. Ten dosáhl svého snu v roce 1958, když založil řemeslnou dílnu, která ještě dnes nese jeho jméno. Za ta léta se jeho děti Andrea, Luca a Miriana připojily k jeho boku a přispěly (a nadále přispívají) k rozvoji rodinného podnikání - výrobě křišťálových produktů.

Do hlubin: Preciosa uvádí na trh kolekci Nereid

6.9.2017

Hravá, zábavná i okázale luxusní je nová síť Crystal Net od společnosti Preciosa. Tento přední světový výrobce a dodavatel prémiového českého křišťálu, zirkonie a nanogems ji dnes představil spolu s celou nejnovější kolekcí. Crystal Net nemá na světě obdobu.

ProCeram a jeho zdařilé letní realizace

25.8.2017

Společnost ProCeram, která je předním dodavatelem v oboru obklady, dlažby, sanitární technika a vybavení koupelen, sídlí v pražském New Living Center. Ani v létě se nenudí. Právě v New Living Center dokončuje společnost CS Beton svoji venkovní expozici a ProCeram s ní na projektu spolupracuje.

Kouzlo jménem Scandinavia look najdete ve SKANFORTu

21.8.2017

Máte rádi originální nábytek a bytové doplňky, které mají kouzlo? Pak by se Vám mohl líbit skandinávský nábytek, který k nám exkluzivně dováží společnost SKANFORT. Na rozdíl od doplňků, které jsou k mání v běžných prodejních sítích, tyto vynikají (mimo jiné) skvělým designem a funkčností.

Subscribe to RSS - Bydlení & Design