BYDLENí & DESIGN

Designové mosazné předměty pro útulný domov vyrábí Ghidini 1961

17.4.2018

Ghidini 1961 je italská společnost specializující se na odlévání mosazi, hliníku a dalších kovů. Z nich, pod vedením zkušeného designéra Stefana Giovanniho, v Itálii vyrábí designové předměty pro domov. Mosaz je prvotřídní materiál, který je ceněn pro své teplé zlaté tóny, odrazy a příjemný pocit, když se ho dotýkáte.

Ve vázách Ruutu bude každá květina ještě krásnější

11.4.2018

Snad každá žena dostane párkrát do roka květinu. Ta je sice krásná sama o sobě, ale může být ještě dokonalejší, a to prostřednictvím vázy, do které ji vložíte. A právě na tyto nádoby je někdy v domácnostech zapomínáno. Nehezká váza udělá i ze sebekrásnější květiny pouhý kus zeleně.

Luciano Kruk a Jekaterina Künzelová představují novinku v oblasti bydlení. Vile vévodí beton a bazén na střeše

11.4.2018

Nedaleko města Piramar v Argentnině, v oblasti Costa Esmeralda uprostřed lesů vyrostla železobetonová vila, jejímiž architekty jsou Luciano Kruk a jeho přítelkyně Jekaterina Künzelová. Tolik se jim líbil pás piniového lesa, že se rozhodli umístit tento klenot právě sem. A proč ne, vždyť dům žije v symbióze se svým okolím.

ŽEHLENÍ TŘIKRÁT JINAK s Tefalem

11.4.2018

Podle průzkumů se prý žehlení věnujeme v průměru hodinu týdně. Ale každá hospodyňka ví, že praxe je trochu jiná a těch hodin u žehlicího prkna stráví o mnoho víc. Ovšem nemusí to být jen únavná povinnost. I žehlení si lze užít - s vychytávkami značky Tefal.

Subscribe to RSS - Bydlení & Design