BYDLENí & DESIGN

Rafinovanost a důmyslnost jménem Neptune

19.1.2018

Neptune je sice mladší značka založená v roce 1996, ale to, co již dokázala na světovém trhu, předčí i mnohem starší výrobce. Pro své kouzlo ji zařadil do své nabídky i internetový obchod La natura. Precizně zpracované masivní dubové dřevo a nadčasový anglický styl a elegance, to je Neptune.

Kolekci ryze českých vonných svíček Meadows nově nabízí i Debut Gallery

15.1.2018

Galerie a design shop Debut Gallery se nachází na Malém náměstí v Praze. Již od počátku své existence podporuje to nejlepší ze současného českého designu – originální šperky, oblečení, doplňky a dekorace. Bylo tedy jen otázkou času, kdy do svého sortimentu zařadí luxusní, ryze českou kolekci ručně vyráběných vonných svíček Meadows.

SVqTbZllsBo

Jaipur Rugs: Ručně tkané koberce s osobním příběhem jsou už i v Praze

4.1.2018

Le Patio v loňském roce dovezlo do ČR novou značku: z dalekého Radžasthánu do Prahy doputovaly ručně tkané koberce ověnčené mnoha designérskými oceněními, které dodají punc výjimečnosti každému interiéru. Klienty jistě potěší i skutečnost, že nákupem pomáhají ženám z indického venkova získat sociální a finanční stabilitu.

To nejlepší na Vánoce s Luxury Table!

8.12.2017

Internetový obchod Luxury Table nabízí oblíbené značky jako jsou Villeroy & Boch, Zwiesel 1872, Schott Zwiesel, Jenaer Glas, Beauvillé, Garnier Thiebaut, Mepra, Stelton a Rig-Tig. Prodává kvalitní porcelán, sklo, příbory a vše, co souvisí s krásným a luxusním stolováním.

Subscribe to RSS - Bydlení & Design