NEWS & ARTICLES

BYL VYHLÁŠEN TŘETÍ ROČNÍK LITERÁRNÍ SOUTĚŽE PRADA JOURNAL

ARTICLE BY

Značka Prada a italský nakladatel Giangiacomo Feltrinelli Editore před časem vyhlásili třetí ročník literární soutěže Prada Journal. Uzávěrka soutěže bude 31. srpna 2015.
Letošní téma zní: „Osvětlení, stíny a přeludy. Věci nejsou vždy tím, čím se zdají být.“

Cena Prada Feltrinelli vznikla v roce 2013 a jejím cílem je vytvořit nezávislou literární výzkumnou platformu, která je otevřené spisovatelům z celého světa, jež jsou schopni zachytit jemné nuance skutečnosti v písemném projevu.

Vítězové budou vybráni prestižní porotou složenou z literárních expertů z celého světa a získají finanční odměnu. Jejich příběhy budou publikovány v elektronické podobě v digitální antologii Journal Prada a v katalogu Feltrinelli Zoom.

Zájemci se do soutěže mohou přihlásit do 31.8.prostřednictvím tohoto odkazu:

www.prada.com/en/a-future-archive/projects/prada-journal-third-edition.html


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

PRADA
221 890 380
prada@parizskaulice.cz
Pařížská 16, Praha

Firemní články

Official Press Release

PRADA - ZNAČKA PLNÁ LUXUSU

1.12.2014

Na této prestižní adrese mohou sídlit pouze ty nejlepší z nejlepších a k tomu naprostému vrcholu rozhodně patří PRADA. Módní značka s víc než 100-letou historií.

Official Press Release

NOVÁ VŮNĚ PRADA CANDY L’EAU

4.4.2013

Italský módní dům uvádí na trh novou dámskou vůni Candy L’Eau. Prada ji prezentuje formou krátkého filmu (jednotlivé tři části trvající něco přes minutu byly odhaleny postupně), který natočili Wes Anderson a Roman Coppola. Hlavní hrdinku Candy hraje modelka Léa Seydoux, rozhoduje se mezi dvěma muži, kteří se do ní beznadějně zamilovali.

Official Press Release

DÁMSKÁ KOLEKCE PRADA JARO / LÉTO 2013

7.4.2013

Kolekci Prada tvoří orientální modely ozdobené jednoduchými květinovými vzory. Miuccia Prada zde opět potvrdila své mistrovství, protože nikdo jiný by nedokázal navrhnout tak krásné okázalé kabáty s evidentně umělou kožešinou.
www.prada.com

Official Press Release

PÁNSKÁ KOLEKCE PRADA JARO / LÉTO 2013

12.4.2013

V kampani na aktuální kolekci značky Prada účinkují čtyři slavní herci: Aaron Taylor-Johnson, Harvey Keitel, Benicio Del Toro a Dane DeHaan. Intimní černobílé portréty vznikly v Londýně a jsou dílem fotografa Davida Simse.
www.prada.com

Official Press Release

PRADA: SLUNEČNÍ BRÝLE 2013

30.5.2013

Sluneční brýle italské značky pro letošní rok jsou hodně veselé, květinové a určitě je nepřehlédnete ani z hodně velké dálky.
www.prada.com

Official Press Release

REKLAMNÍ KAMPAŇ K PÁNSKÉ KOLEKCI PRADA PODZIM / ZIMA 2013

9.7.2013

Kampaň k pánské kolekci Prada je tuto sezonu hrátkami v rafinované jednoduchosti proložené špetkou humoru. Tři herci, Christoph Waltz, Ben Whishaw a Ezra Miller, inspirováni rebelskou kinematografickou novou vlnou 60. let, se stávají protagonisty duchaplného i tajemného dramatu.

Official Press Release

REKLAMNÍ KAMPAŇ K DÁMSKÉ KOLEKCI PRADA PODZIM / ZIMA 2013

14.7.2013

Reklamní kampaň ke kolekci Prada pro podzim a zimu 2013, nafocená Stevenem Meiselem v New Yorku, se nese v duchu sofistikovanosti a syrové smyslnosti. Vedle hvězdného výběru svěžích nových tváří, které zastupují Amanda Murphy a Kristine Froseth, se objeví ikony Christy Turlington a Freja Beha.

Official Press Release

VÁNOČNÍ INSPIRACE OD ZNAČKY PRADA

22.11.2013

Jak známo, Pradu s oblibou nosí ďábel, ale něco z aktuální kolekce legendární značky byste mohli ocenit i pokud máte povahu spíše andělskou...
www.prada.com

Official Press Release

TROPICKÁ KAMPAŇ ZNAČKY PRADA: V HLAVNÍ ROLI HEREC DANE DEHAAN, FOTILA ANNIE LEIBOVITZ

11.2.2014

Palmy, květiny a západ slunce: Herec Dane DeHaan (Země bez zákona, Lincoln) pózuje v tropické pánském oblečení Prada z kolekce Jaro / Léto 2014 v kampani, kterou fotila slavná Annie Leibovitz.

BYL VYHLÁŠEN TŘETÍ ROČNÍK LITERÁRNÍ SOUTĚŽE PRADA JOURNAL

6.8.2015

Značka Prada a italský nakladatel Giangiacomo Feltrinelli Editore před časem vyhlásili třetí ročník literární soutěže Prada Journal. Uzávěrka soutěže bude 31. srpna 2015.
Letošní téma zní: „Osvětlení, stíny a přeludy. Věci nejsou vždy tím, čím se zdají být.“

PRADA MADE TO MEASURE PROPOJUJE MODERNOST, KREJČOVSKOU TRADICI A LUXUS

17.9.2015

Projekt Made to Measure („vyrobeno na míru“) uspokojí ty nejnáročnější pánské zákazníky značky PRADA. Nabízí exkluzívní a jedinečné výrobky, při jejichž pečlivé výrobě je kladen důraz na každý detail.

Miuccia Prada

MIUCCIA PRADA A JEJÍ MÓDNÍ KARIÉRA

11.8.2016

Oživit dlouholetou rodinnou firmu nesoucí jméno Prada nebylo zrovna lehlým úkolem. Ovšem Miuccia Prada společně se svým manželem Patriziem Bertellim společně proměnili rodinnou firmu Prada v energický módní dům.

REKLAMNÍ KAMPAŇ PRADA RESORT 2016

22.12.2015

Americký módní fotograf, ikona módního průmyslu, Steven Meisel vytvořil pro reklamní kampaň Prada Resort 2016 sérii neformálních portrétů.

SKVĚLE PADNOUCÍ OBLEK NA MÍRU ZNAČKY PRADA

24.3.2016

Made to Measure Prada znamená doslova vyrobeno na míru. Vznikl tak zcela nový projekt, jehož cílem je uspokojit touhy nejvytříbenější pánské klientely značky Prada a nabídnout exkluzivní službu věnovanou jedinečným výrobkům, vyrobeným s pečlivostí ke každému detailu.

Šanghajské sídlo Prada Rong Zhai, proměněné ve flexibilní centrum kultury, se otevírá veřejnosti

19.10.2017

17. října 2017 Prada otevírá Prada Rong Zhai, pečlivě zrestaurované historické sídlo z počátku 20. století ve středu Šanghaje. Rong Zhai byl navržen pro prominentní rodinu Yunga Tsoong-Kinga a patří mezi nejkrásnější vily se zahradou v západním stylu v Šanghaji.

Prada představuje další sofistikovaná zavazadla

20.12.2017

Světoznámý módní dům Prada představuje nové modely cestovní kolekce, které vynikají inovativním designem. Již od svého založení v roce 1913 byla Prada hlavní volbou pro luxusní a sofistikovaná zavazadla a cestovní doplňky. Na cestách doprovázela ty nejzámožnější a nejstylovější představitele evropské elity.