Café, kde se léčí skvělou atmosférou

Redakce Luxus.cz
20. Říjen 2017
Slovenské lázně Piešťany jsou vyhlášené. Jejich lázeňskému ostrovu dominuje honosná budova hotelu Thermia Palace, která kromě exkluzivních lázeňských služeb nabízí také krásné prostředí k odpočinku a znovu nabití sil. Zvlášť příjemná je hotelová kavárna zvaná Alexander.

Najdete ji v centrální části tohoto pětihvězdičkového hotelu, hned za kruhovou vstupní halou. Kavárna je luxusně vybavena, je dostatečně prostorná a svojí uvolňující atmosférou připomíná dobu z počátku minulého století, kdy nebylo kam spěchat.

Stejně tak jako tehdy, i dnes si můžete nerušeně vychutnávat šálek lahodné kávy či čaje a duchaplně při tom konverzovat s milými lidmi.

V dnešní uspěchané době v kavárně Alexander oceníte nevšední poklid, oku lahodící výhled a vynikající služby. Mezi návštěvníky získaly oblibu „čaje o páté“ a také večery probarvené živou hudbou.

A až si budete pochutnávat na nějaké lahůdce ze zdejší bohaté nabídky, jistě oceníte vedle úhledného architektonického stylu také zdejší časté výstavy výtvarných děl současných umělců.

DANUBIUS HEALTH SPA RESORT THERMIA PALACE *****

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže