Carolina Herrera představuje svoji oblíbenou vůni Good Girl v novém a jedinečném designu sběratelské edice

29. Září 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17078

Značka Carolina Herrera je elegantní, glamour a nadčasová. Za touto velkou společností se skrývají dvě osobnosti: matka a dcera. Obě dvě se inspirují světem New Yorku, který je kosmopolitní, ryze městský a neuvěřitelně svůdný. Módní a parfémové kreace značky Carolina Herrera jsou skutečnou, moderní a nadčasovou klasikou. Její oděvy a parfémy jsou elegantní a smyslné.

Velkou oblibu si u žen získal parfém Good Girl. Nyní jej dům Herrera přetváří a přináší jej v pečlivě navrženém designu sběratelské edice. Musíme Vás však upozornit, že se jedná o tentýž parfém! Tolik oslavovaná vůně Good Girl je nyní oděná do jiskřivého kabátu, kdy původní flakón parfému ve tvaru jehlového střevíčku je vzkříšen ve sběratelské variantě se třpytivými glitry.

Parfémová voda Good Girl je plná ingrediencí, které se sice zdají neslučitelné, ale v podobě tohoto parfému souzní dokonale. Svěžest a jemnou ženskost této vůni propůjčuje jasmín, zatímco kakao a boby tonka představují temnější stránku vůně. Za vznikem této jedinečné, orientálně-květnové vůně stojí známá parfumérka Louis Turner, která chtěla, aby Good Girl dodala každé moderní ženě na odvaze, eleganci a tajemnosti.

Galerie