CAROLLINUM PŘEDSTAVUJE NOVINKY A. LANGE & SÖHNE 2015

Redakce
28. Duben 2015
Čtenost článku je: 17667 [?]
Letošní novinky proslulé německé manufaktury A. Lange & Söhne opět fascinují všechny milovníky hodinářského umění. Po předloni představeném nejkomplikovanějším strojku německé produkce dokázala letos manufaktura zaujmout inovací i novými modely, jež staví na tradičních základech a estetice.

DATOGRAPH PERPETUAL - chronograf s věčným kalendářem Model se pyšní pouzdrem z bílého zlata, jenž je již od roku 2006 zárukou důmyslné kombinace flyback chronografu a věčného kalendáře. Kombinace bílého zlata s šedým číselníkem dodává tomuto mistrovskému kusu hodinek velký kus elegance a charisma. Se třemi vysoce propracovanými, techniky vyspělými mechanismy, chronograf s každým pohybem žije jen pro úkol přesného měření času. Veškeré ukazatele kalendáře lze nastavit současně prakticky a rychle prostřednictvím jednoho tlačítka. Vteřinová ručka chronografu je vyrobena z modřené oceli. Stejný materiál byl vybrán i pro ručičku ukazatele vteřin a kalendáře, což jim umožňuje nápadně vizuálně vystupovat proti světlému pozadí ukazatelů. Chronograf se skládá z 556 dílů a přináší čerstvý důkaz o kvalitě saské manufaktury a virtuozitě v říši hodinářského řešení.

DATOGRAPH UP/DOWN - klasický chronograf v moderní podobě z růžového zlata 3 roky po uvedení tohoto modelu na trh přichází jeho nová verze vyvedená v růžovém zlatě v kombinaci s černým číselníkem z masivního stříbra, obdařen výjimečnými vlastnostmi: klasickým sloupkovým mechanismem a funkcí flyback, jež se spojily v jedinečném hodinářském skvostu. Estetická kvalita kalibru se odráží od vyváženého rozložení, klasického Lange zobrazení data a dvou pomocných ukazatelů pro vteřiny a minuty tvořící rovnostranný trojúhelník. Černý číselník z masivního stříbra je vložen do pouzdra z růžového 18ti karátového zlata o průměru 41 mm. Vše korunuje klasicky elegantní ručně řemínek z krokodýlí kůže v hnědém odstínu.

LANGE 1 - nová podoba ikonické kolekce značky Tyto hodinky jsou od roku 1994 považovány za ikonický model A. Lange & Söhne a získaly stabus Magna Carta manufaktury. Nová edice tohoto úspěšného modelu byla vybavena kalibrem s ručním nátahem, přičemž hned od začátku bylo jasné, že nenapodobitelný design zůstane zachován. Nová verze se skládá pouze z 15 modelů. Typické pro něj je uspořádání číselníku, které zůstalo prakticky beze změny. Několik parametrů se změnilo ve strojku. Jeho přesná a velká datumovka se mění o půlnoci. Model je vyveden v růžovém zlatě s hnědým řemínkem z krokodýlí kůže.

SAXONIA DUAL TIME, SAXONIA A SAXONIA AUTOMATIC - nové generace Tyto modely hodinek odkazují na klasickou estetiku, připomínající staré časy, ovšem ve zcela novém hávu. První model byl na trh uveden před 20 lety. Jen pár detailů odlišuje a zdůrazňuje modelovu tvář o nové přírůstky. Zlaté hodinové indexy byly přesunuty k okraji číselníku, lehce změněny byly i minutové indexy, které jsou nyní mnohem výraznější. Všechny jsou změny byly provedeny v zájmu lepší čitelnosti. Designeři také lehce zmenšili velikost pouzder 2 modelů. Průměr modelů je nyní 35 mm. SAXONIA DUAL TIME má aktuálně stejnou velkou velikost jako SAXONIA AUTOMATIC. Všechny 3 nové modely symbolizují přesné saské hodinářské umění.

ZEITWERK MINUTE REPEATER - nový zvuk času, první Lange hodinky s desetinným odbíjením První hodinky, kde můžete čas vidět a slyšet zároveň, kdykoli je odbíjející mechanismus uveden do chodu, zvukovým signálem odbíjí každou celou hodinu, desátou minutu a minutu. Platinové pouzdro o průměru 44 mm je známé již z modelu Zeitwerk Striking Time. Při navrhování nového modelu byli inženýři schopni využít základního principu zobrazení číslic. Uvnitř hodinky ukrývají prověřený kalibr L043,5, zvenku je pak chrání platinové pouzdro o průměru 44,2 mm. Stříbrný ciferník s černými detaily je korunován černým koženým řemínkem z krokodýlí kůže.

CAROLLINUM

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Firemní články

Značka IWC Schaffhausen představila novinky z kolekce Pilot’s Watches
Nové dámské hodinky od Patek Philippe září barvami i drahými kovy
Značka Rolex představila tři modely z kolekce Oyster Perpetual Sky-Dweller
Značka A. Lange & Söhne exkluzivně v butiku Carollinum
Hodinářská značka Rolex představila nové modely z rodiny Oyster Perpetual Submariner
Breitling: Zmenšená ikona Navitimer míří k ženám
Prestižní značka ve výrobě hodinek Rolex
CAROLLINUM otevírá v Pařížské ulici v Praze nejnovější butik ROLEX
Veletrh luxusních hodinek Umění času proběhne v Rudolfinu 27. 11. 2018
Carollinum představuje ty nejzajímavější hodinky letošního roku
Carollinum představuje novinky Rolex 2016
TAG Heuer Aquaracer LUXUSNÍ ŠVÝCARSKÉ HODINKY ZNAČKY TAG HEUER NAJDETE V HODINÁŘSTVÍ CAROLLINUM V PAŘÍŽSKÉ
Piaget Altiplano SkeletonULTRA TENKÉ HODINKY PIAGET PRO MILOVNÍKY LUXUSU
DOKONALKÝ DÁREK NAJDETE V LUXUSNÍCH HODINKÁCH ROLEX
VYBERTE SI Z HODINEK ROGER DUBUIS
PŘEDSTAVUJEME LUXUSNÍ MODELY HODINEK 2015 OD PATEK PHILIPPE
CAROLLINUM PŘEDSTAVUJE MODELY LUXUSNÍCH SPORTOVNÍCH HODINEK PANERAI
PRESTIŽNÍ HODINKY CELLINI TIME V HLAVNÍ ROLI
CAROLLINUM PŘEDSTAVUJE NOVINKY A. LANGE & SÖHNE 2015
CAROLLINUM PŘEDSTAVILO DÁMSKÉ HODINKY BAUME & MERCIER PROMESSE
NEJTENČÍ MECHANICKÉ HODINKY NA SVĚTĚ - PIAGET ALTIPLANO 900PNEJTENČÍ MECHANICKÉ HODINKY NA SVĚTĚ - PIAGET ALTIPLANO 900P
VACHERON CONSTANTIN PŘEDSTAVUJE NOVINKY MALTE 2014
CAROLLINUM PŘEDSTAVUJE NOVINKY PATEK PHILIPPE 2014
PORTOFINO MIDSIZE VÁM ROZZÁŘÍ ZÁPĚSTÍ
NOVÁ EDICE HODINEK PILOT’S WATCH CHRONOGRAPH EDITION „LE PETIT PRINCE“
CAROLLINUM PŘEDSTAVILO HODINÁŘSKÉ NOVINKY CHANEL 2014
ROLEX PŘEDSTAVUJE NOVINKY OYSTER PERPETUAL
NOVINKY HAMILTON KHAKI AVIATION A JAZZMASTER 2014
ROGER DUBUIS EXCALIBUR ROUND TABLE: HODINKY INSPIROVANÉ ARTUŠOVSKOU LEGENDOU
NOVÉ HODINY VACHERON CONSTANTIN
A. LANGE & SÖHNE - NOVÁ EDICE HODINEK GRAND LANGE 1 LUMEN

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže