CARTIER: CREATIVE LIFE CELEBRATION COLLECTION

24. Březen 2014 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13860

Francouzský šperkařský dům je první adresou pro ty, kdo chtějí společné štěstí a nejkrásnější období ve svém životě zachytit výjimečným šperkem. Třpytivé diamanty, výrazný design, smyslné prvky – když se z nějakého okamžiku stává jedna z nejkouzelnějších vzpomínek, jde o to zvolit něco zcela výjimečného. Nová kolekce Cartier přináší tři exkluzivní kompozice. Každý model zaujme individuálním ztvárněním, které zachycuje krásu okamžiku plného emocí a uchovává ji napořád.

Květinový věneček

Lehounce a bezstarostně, jako krajka s květinovým motivem, tak působí prsten, na kterém se snoubí různě zasazené diamanty hruškového a briliantového výbrusu. Nádherné květy, které jakoby na prstenu vykvetly, připomínají okamžik, kdy se pohledy poprvé setkaly. Prsten romantického vzhledu inspirovaný šarmem girlandového stylu. Abstrakce a minimalismus Celé umění této kreace spočívá v jednoduchosti jejích forem. Oblé a hranaté prvky vytvářejí fascinující geometrii pro zasazené diamanty s briliantovým výbrusem a čtvercové diamanty s princess výbrusem. Impozantní prsten, jehož styl se pohybuje mezi abstraktními vzory a minimalistickými hranicemi. Jeho vzhled navazující na styl art deco působí moderně a dokonale. Překvapivá smyslnost Splývavý prsten s plně pohyblivými prvky, tak poddajný jako jemná látka haute couture, která opisuje ženské pohyby přímo na pokožce. Virtuózní výtvor umožňuje diamantům obdélníkového a kulatého výbrusu vzájemně se proplétat tak, že ani není vidět, jak jsou jednotlivé kameny zasazeny. Rafinovaná hra, při které drahokamy vydávají výjimečně intenzivní třpyt.
Úchvatné šperky, které propůjčují výraz nekonečným vzpomínkám a lásce, se stávají symbolem životního pocitu. Plné citů, plné magie – navždy.
 
                                                                                                                                                                         www.cartier.com

Galerie