Catering Zdravě: to je catering s elegancí, svěžestí a profesionálními službami

Redakce Luxus.cz
10. Prosinec 2018

Svačím Zdravě, Catering Zdravě nabízí firmám kompletní stravovací služby. Rozváží čerstvé ovoce a zeleninu, provozuje firemní kantýny a bistra, či se pouze stará o každodenní snídaně, obědy nebo lehké občerstvení na firemní meetingy. Zajišťuje také občerstvení pro konference, recepce, rauty a další cateringové služby.

Ke cateringu a zdravým svačinám firmu přivedl nedostatek možností ohledně zdravějšího a kvalitnějšího stravování. Myslí si totiž, že mini řízečky a pečená kýta už není ,,in“ a přišel čas na něco modernějšíhoJ. Svým klientům se proto snaží nabídnout pro-zákaznický přístup s osobním jednáním, nabídkami přímo na míru a zajišťováním kompletních služeb tak, aby se klient mohl věnovat pouze tomu, co je pro prezentaci jeho firmy důležité.


 

Catering Zdravě je moderní catering plný elegance, svěžesti a profesionálních služeb. Dokáže hravě připravit snídani pro 30 osob stejně jako raut o 400 osobách Catering Zdravě nabízí kompletní cateringové služby, kterých je požehnaně.

Při výrobě pochoutek Catering Zdravě využívá pouze čerstvé a kvalitní suroviny, které mu dodávají lokální dodavatelé. Navíc jsou veškeré pokrmy připravené bez "bílé" mouky a rafinovaného cukru. Hosté se mohou těšit jak na lahodné masové pochoutky, tak na veganské, bezlepkové či raw pokrmy.

Při výrobě cateringu nejsou používány žádné polotovary, vše je ruční výroba. V jídle nenajdete ani žádná umělá dochucovadla a margaríny, pouze kvalitní rostlinné oleje. O chuť, ale také svěží úpravu pokrmů, které lahodí oku i chuťovým pohárkům, se stará profesionální, mladý tým, který dbá na osobní přístup ke klientům.

Catering Zdravě zajišťuje snídaně, konference, meetingy, recepce, rauty, koktejly, live cooking show, bar show, tiskové konference, zakládané menu a další. Ať už si vyberete jakoukoli akci, vždy budete mít u Cateringu Zdravě jistotu, že veškeré pokrmy budou elegantní, moderní a svěží. Dokonalý výsledek ještě podtrhne nápaditá dekorace, díky níž bude váš catering událostí, na kterou hosté jen tak nezapomenou.