NEWS & ARTICLES

Česká kosmetika Capri dovedla k dokonalosti produkty z kozích ingrediencí

ARTICLE BY

Na tuzemském trhu je celkem široká nabídka domácích kosmetických firem, které vznikly před revolucí nebo těsně po ní a už jsou tu více než 20 let. Trendem posledních let je sázka na obsah, složení a návrat produktu k původním přírodním ingrediencím.
A víte, kdo přechytračil všechny byliny? Koza - protože je našla a snědla. Koza je mlsná, takže je jasné, že její mléko, tuk, syrovátka obsahují všechny bylinné zázraky. Vše v jednom v mléčné konzistenci. Zajímavé je, že na některé byliny je pleť citlivá, ale když jsou v mléce kozy, jsou léčivé a vhodné pro velmi citlivou pleť. Mistrem, který dovedl produkty z kozích ingrediencí během 22 let k dokonalosti v téměř 80 recepturách, je Kosmetika Capri.

Dvě původní značky La Chèvre a Le Chaton v tomto roce doplnila společnost Capri o značku novou, a to o Le Chaton Exclusive, jež nabízí vysokou koncentraci aktivních ingrediencí poskytujících pleti regeneraci, intenzivní hydrataci a jemnost.
Každá značka je trošku jiná, ale všechny mají jedno společné – kombinují přírodu s technologií pro optimální regeneraci pokožky. Mají přitom neustále na mysli zdraví ženy a dopad na životní prostředí, což je znát i ve filozofii obalové techniky nebo v postoji k zachování chovu stád koz.
Kosmetika Capri čerpá inspiraci ve francouzských trendech a stylu a přebírá pokročilé technologie výroby moderních krémů obsahujících vzácné a jedinečné složky z přírody, aby nabídla ten nejlepší zážitek pro pleť. Hlavní surovinou Kosmetiky Capri je přírodní sušená syrovátka nebo sušené kozí mléko, ale také kolostrum a kozí máslo. Používá ale i rostlinné extrakty a extrakty z mořských řas. Dále látky, které se vytvářejí chemickou cestou, ale využívají pochopitelně poznatky a původní látky z přírody.

Nová řada Le Chaton Exklusive je opravdu jedinečná. Přípravky mají velmi vysoký obsah účinných látek a jsou dobře snášeny u citlivé pleti a u alergiků. Pro produkty je zároveň typické, že obsahují minimální množství chemických látek. V krémech najdete účinné látky jako peptidy, ceramidy, lipozomy, koenzym Q10 a AHA kyseliny, minerální látky (vápník, fosfor, hořčík a draslík) a také vitamíny A a B. Ty působí blahodárně na všechny typy pleti. Značka Le Chaton Exclusive je určena pro intenzivní péči o pleť náročných zákazníků. Umí dát rychle sbohem předčasným známkám stárnutí, redukuje i hlubší vrásky, navrací pleti zdravý vzhled, odolnost, zářivost i pevnost.www.lechatonexclusive.com.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

LA CHEVRE
800191999
lachevre@lachevre.cz
Čím 97, Nový Knín

Firemní články

Česká kosmetika Capri dovedla k dokonalosti produkty z kozích ingrediencí

14.9.2017

Na tuzemském trhu je celkem široká nabídka domácích kosmetických firem, které vznikly před revolucí nebo těsně po ní a už jsou tu více než 20 let. Trendem posledních let je sázka na obsah, složení a návrat produktu k původním přírodním ingrediencím.

Le Chaton Exclusive: Když luxus otevře dveře

27.6.2017

První červnový týden přišla na trh nová kosmetická řada Le Chaton Exclusive od renomované české společnosti Kosmetika Capri s.r.o. Společnost má zkušenosti s vývojem a výrobou kvalitní kosmetiky už 22 let.

3 kroky k péči o pleť, abyste byli připraveni na teplé dny

17.5.2017

Pro důkladné a intenzivní čištění v pozdním odpoledni a večer použijeme dle výběru Pleťové mléko čisticí La Chèvre, Zklidňující pleťové mléko Sensitiv nebo Dvoufázový odličovač, který důkladně protřepeme. Pleťová mléka naneseme v několika kapkách na obličej, krk a dekolt a jemnými krouživými pohyby rozetřeme včetně očního okolí.

Optimální regenerační a omlazující péče pro každou pleť se značkou Le Chaton

12.4.2017

Tajemství krásné pleti v každém věku je v optimální péči o pleť. Starat se optimálně o pleť znamená starat se o ni zvnějšku i zevnitř, dopřát si radosti života a hluboký, dostatečně dlouhý spánek. Stav pleti každé ženy význačně ovlivňují především genetické faktory, stres, výživa, hormonální vyladění a další.

Pleť potřebuje v zimě chránit, s produkty Le Chaton to není žádný problém

1.2.2017

V zimě naše pleť trpí. Je proto třeba věnovat jí dostatek péče, aby na ní tuhé mrazy, ostrý vítr a výkyvy teplot nezanechaly následky. Le Chaton nabízí hned několik produktů, které Vaší zkoušené pleti pomohou.

Originální receptury přípravků La Chèvre nenabízí žádná jiná kosmetická firma

5.1.2017

Kosmetické přípravky La Chèvre a Le Chaton produkuje česká společnost Kosmetika Capri podle vlastních, originálních receptur, které jsou v současné době celosvětovým unikátem. Základem těchto receptur jsou vzácné složky kozího mléka, vhodně doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty.

Kozí kolostrum bojuje za omlazení pleti

8.11.2016

Kolostrum neboli 1.mléko po narození mláděte, obsahuje bioaktivní látky nezbytné pro růst, jako jsou imunoglobuliny, antimikrobiální peptidy a růstové faktory. Tyto látky chrání živý organizmus před vznikem zánětlivých onemocnění a napomáhají hojení a obnově tkání.

ROZJASNĚTE A ZPEVNĚTE PLEŤ S HYDRATAČNÍM SÉREM A MASKOU OD LE CHATON

7.6.2016

Bezchybného rozjasnění pleti dosáhnete s hydratačním sérem od Le Chaton, které dodá Vaší pokožce tolik potřebné množství energie a ochrání jí před zevními vlivy. Postupně sjednocuje lokální barevné nedokonalosti pleti. Po pravidelném používání pleť zesvětluje.

LE CHATON VYTÁHL DO BOJE PROTI VRÁSKÁM

4.3.2016

Mnoho z nás žen (ale i mužů) propadá tlaku společnosti a chce být stále mladá a absence vrásek nás udělá šťastnějšími, krásnějšími a zvýší nám sebevědomí. Jak ale s vráskami bojovat? Téměř každého hned napadne jedno známé slovo – BOTOX!

PLEŤOVÉ OMLAZUJÍCÍ SÉRUM PLATINE S OD LA CHEVRE S KOZÍM KOLOSTREM

30.10.2015

Seznamte se s prvním kosmetickým prostředkem na světě, který zpomaluje stárnutí pleti a urychluje obnovení pokožky. Jedinečná lehká emulze hydratuje, zpevňuje a chrání pleť před působením stresu.

PLEŤOVÁ MASKA PLATINE M OD LA CHEVRE PRO ANTI-AGING PÉČI

7.10.2015

Platine M od La Chevre je rozjasňující pleťová maska se zpevňujícím a antioxidačním efektem.
Použití pleťové masky je jedním z kroků anti-ageing péče, jejichž účinek se zvyšuje při masáži či automasáži.

Official Press Release

LA CHÈVRE - PLATINE S

4.3.2014

Bojujete s vráskami a předčasným stárnutím? Na trhu je celá řada rozličné kosmetiky, jež hlásá, že ona zaručeně dokáže zastavit čas. A ono nic, čas pádí dál a kalendář i občanka nemilosrdně říká, jaká je holá skutečnost.