Česká kosmetika Capri dovedla k dokonalosti produkty z kozích ingrediencí

Hana Benešová
14. Září 2017

Na tuzemském trhu je celkem široká nabídka domácích kosmetických firem, které vznikly před revolucí nebo těsně po ní a už jsou tu více než 20 let. Trendem posledních let je sázka na obsah, složení a návrat produktu k původním přírodním ingrediencím.
A víte, kdo přechytračil všechny byliny? Koza - protože je našla a snědla. Koza je mlsná, takže je jasné, že její mléko, tuk, syrovátka obsahují všechny bylinné zázraky. Vše v jednom v mléčné konzistenci. Zajímavé je, že na některé byliny je pleť citlivá, ale když jsou v mléce kozy, jsou léčivé a vhodné pro velmi citlivou pleť. Mistrem, který dovedl produkty z kozích ingrediencí během 22 let k dokonalosti v téměř 80 recepturách, je Kosmetika Capri.

Dvě původní značky La Chèvre a Le Chaton v tomto roce doplnila společnost Capri o značku novou, a to o Le Chaton Exclusive, jež nabízí vysokou koncentraci aktivních ingrediencí poskytujících pleti regeneraci, intenzivní hydrataci a jemnost.
Každá značka je trošku jiná, ale všechny mají jedno společné – kombinují přírodu s technologií pro optimální regeneraci pokožky. Mají přitom neustále na mysli zdraví ženy a dopad na životní prostředí, což je znát i ve filozofii obalové techniky nebo v postoji k zachování chovu stád koz.
Kosmetika Capri čerpá inspiraci ve francouzských trendech a stylu a přebírá pokročilé technologie výroby moderních krémů obsahujících vzácné a jedinečné složky z přírody, aby nabídla ten nejlepší zážitek pro pleť. Hlavní surovinou Kosmetiky Capri je přírodní sušená syrovátka nebo sušené kozí mléko, ale také kolostrum a kozí máslo. Používá ale i rostlinné extrakty a extrakty z mořských řas. Dále látky, které se vytvářejí chemickou cestou, ale využívají pochopitelně poznatky a původní látky z přírody.

Nová řada Le Chaton Exklusive je opravdu jedinečná. Přípravky mají velmi vysoký obsah účinných látek a jsou dobře snášeny u citlivé pleti a u alergiků. Pro produkty je zároveň typické, že obsahují minimální množství chemických látek. V krémech najdete účinné látky jako peptidy, ceramidy, lipozomy, koenzym Q10 a AHA kyseliny, minerální látky (vápník, fosfor, hořčík a draslík) a také vitamíny A a B. Ty působí blahodárně na všechny typy pleti. Značka Le Chaton Exclusive je určena pro intenzivní péči o pleť náročných zákazníků. Umí dát rychle sbohem předčasným známkám stárnutí, redukuje i hlubší vrásky, navrací pleti zdravý vzhled, odolnost, zářivost i pevnost.www.lechatonexclusive.com.