Česká volejbalová reprezentace cestuje s kufry RIMOWA

Redakce Luxus.cz
16. Červen 2016
Česká volejbalová reprezentace se v letošním roce představuje svým fanouškům prostřednictvím World Grand Prix, kde bojuje ženský národní tým. Ten směřuje své úsilí ke kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy 2017. Reprezentační celek mužů se představí v prestižní Světové lize. Volejbalisté mají na svých cestách stylové pomocníky v podobě exkluzivních kufrů RIMOWA. Hráči a hráčky obdrželi od tohoto významného výrobce zavazadel set obsahující kabinový a cestovní kufr z kolekce Salsa Deluxe.

Speciální edice vytvořená pro českou volejbalovou reprezentaci je v lesklém provedení v barvě Granite Brow. Každý kufr je unikátní svým logem Českého volejbalového svazu a příslušným číslem hráče. Elegantní vzhled je umocněn vysokým komfortem v podobě kolečkového systému Multiwheel®, který extrémně zvyšuje mobilitu kufrů. „Naše reprezentace se zúčastňují top soutěží jako je Světová liga mužů a World Grand Prix žen, dále pak kvalifikací na ME. Cestuje se po celém světě. Muži například letos navštíví Jižní Koreu, Rumunsko a ženy byly v Polsku. Proto jsem velmi rád, že mohou cestovat s luxusním a komfortním vybavením značky RIMOWA. Kufry jsou extratřída," řekl ke spolupráci vedoucí úseku seniorských reprezentačních družstev Jakub Novotný.

RIMOWA se řadí mezi přední světové prémiové značky výrobců kufrů z hliníku a high-tech polykarbonátového materiálu s využitím nejmodernější technologie. Kufry této německé značky RIMOWA se vyrábějí nejen v Německu, ale také v Kanadě, Brazílii a České republice. Speciální kolekci vytvořenou pro Českou volejbalovou reprezentaci osobně předal ředitel společnosti RIMOWA CZ pan Vladimír Kozler.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor