CESTOVáNí

Plovoucí hotely nabízejí nejen pohodlí...

17.4.2018

Kdo by o tom někdy nesnil? Plavit se po vodě a mít přitom dokonalý komfort. Rádi byste si vyjeli na jachtě, ale máte obavy, že se tím odříznete od okolního světa? A co kdybyste vyzkoušeli plovoucí hotel?

V Delmas obstarají luxusní cestovní zavazadla na vaši dovolenou

16.4.2018

Firma Delmas působí na českém trhu od roku 1991. Zabývají se prodejem kabelek, tašek a kufrů a orientují se na zákazníkovy nejnáročnější potřeby a požadavky. Prodejci začínali v malém stánku na Karlově mostě, odkud se vypracovali až do kamenné prodejny na exluzivní adrese ve Vodičkově ulici.

American Airlines otevírají od května linku z Prahy do Filadelfie

11.4.2018

American Airlines, největší světové aerolinky, nabízejí lety do 350 destinací v 50 zemích světa. Nově bude možné využít linku Praha – Filadelfie, což mnohým z nás usnadní cestu do mnoha amerických měst. Bude to zároveň i nová možnost pro navštívení Karbiku či Jižní Ameriky. Stane se tak od května 2018.

Co se může hodit při plánování dovolené v roce 2018?

9.4.2018

Cestování se stalo v uplynulých letech jednou z nejoblíbenějších volnočasových aktivit a podle statistik bude tento trend pokračovat i letos. V Česku se navíc můžeme těšit na nové přímé zaoceánské lety, zlepší se přestupy do některých vzdálených destinací a ceny se budou i nadále držet při zemi. Při plánování zahraniční cesty není radno zaspat.

ROZMAZLUJTE SE I V TĚHOTENSTVÍ S MASÁŽEMI V M SPA

6.4.2018

Říká se, že těhotenství je nejkrásnějším období v životě nejedné ženy. Každá, která to zažila, jistě přizná, že především s blížícím se porodem, kdy narůstá naše tělesná hmotnost, je to právě fyzické nepohodlí, díky kterému jde těšení se na miminko trochu do pozadí. Mění se také těžiště těla a s ním přichází bolest zad a nohou.

Jako v ráji se budete cítit na Mauriciu

5.4.2018

Mauricius ležící v Indickém oceánu je ostrovním rájem pro všechny, kteří lační po poznání odlišné kultury, ale i pro ty, kdo si chtějí odpočinout pod palmami. Tento ostrovní stát letos oslavil 50 let od vyhlášení nezávislosti.

Palác jako z Pohádek tisíce a jedné noci najdete v Kataru

3.4.2018

Pokud byste se chtěli královsky ubytovat a cítit se jako v Pohádkách tisíce a jedné noci, zaleťte si do Kataru. V jeho metropoli Dauhá vyrostl bohatě zdobený pětihvězdičkový hotel Mondrian. Název získal podle nizozemského malíře Mondriana, který byl jedním ze zakladatelů abstraktního malířství.

Dubaj se nově pyšní 2,5kilometrovou pláží La Mer

28.3.2018

Dubaj se řadí mezi jednu z nejluxusnějších turistických lokalit na světě. Jezdí sem však nejen celebrity, toto moderní město se v posledních letech stává dostupným i pro rodiny s dětmi. Velkolepé futuristické budovy, zábavní parky pro děti i dospělé, ale i příjemné teplo jsou velkými lákadly.

Subscribe to RSS - Cestování