CESTOVáNí

Královské Café

20.2.2018

Mariánské Lázně oplývají nezaměnitelnou atmosférou poklidu. Léčivé prameny, nádherné parky a krásné hotely zde doplňují i příjemné kavárny. K těm nejhezčím, které svým stylem navíc upomínají na slavné období lázní z dob vlády císaře Františka Josefa, patří Café Imperial.

Porto Sani

Užijte si luxus v Řecku

13.2.2018

Kromě úžasných pláží a pohodové atmosféry nabízí Řecko i luxusní hotely se službami na nejvyšší úrovni. Stylové resorty a boutique hotely s nádhernými scenériemi vám poskytnou příjemné zázemí s ubytováním ve suitách a vilách se soukromými bazény.

CuRLNQtrW8M

Zažijte to pravé VALENTÝNSKÉ HÝČKÁNÍ V HOTELU EMBLEM

22.1.2018

Nevíte, kde oslavit svátek všech zamilovaných, aby tento den nebyl všední? Není nic lepšího, než prožít se svou drahou polovičkou dokonalou noc ve stylovém prostředí, se sklenkou dobrého šampaňského a v doprovodu exkluzivních wellness procedur, které uvolní vaše tělo a naladí smysly na romantickou vlnu.

OBJEVTE KRÁSU LISABONU S MARTINHAL CHIADO

8.1.2018

Nyní, na začátku roku, je ideální čas k návštěvě Lisabonu, který patří mezi vůbec nejslunnější města Evropy. Hlavní město Portugalska je dosud neobjevený turistický skvost, s nímž nás spojuje přímá letecká linka, a to několikrát denně.

Omrzelo Vás lyžování v Evropě? Vydejte se do Sun Valley!

4.1.2018

Milujete lyžování a evropská lyžařská střediska už znáte? Zkuste se vydat do USA! Mají tu luxusních lyžařských center hned několik. Vůbec prvním americkým luxusním střediskem bylo Sun Valley. Přes zimu v něm bydlí mnoho bohatých a slavných osobností, kteří vlastní chaty na úpatí sjezdovek.

Prada představuje další sofistikovaná zavazadla

20.12.2017

Světoznámý módní dům Prada představuje nové modely cestovní kolekce, které vynikají inovativním designem. Již od svého založení v roce 1913 byla Prada hlavní volbou pro luxusní a sofistikovaná zavazadla a cestovní doplňky. Na cestách doprovázela ty nejzámožnější a nejstylovější představitele evropské elity.

Subscribe to RSS - Cestování