CESTOVáNí

Eleganci „staré školy“ naleznete v newyorském hotelu Sherry-Netherland

20.11.2017

Co se týče pětihvězdičkových hotelů v New Yorku, Sherry-Netherland je rozhodně jedním z nejlepších. Hotel, který byl postaven na konci 20. let minulého století, najdete na rohu 50. a 59. Avenue. Není snad lepšího místa, na kterém by mohl stát. Při pohledu z hotelu lze vidět zeleň Central Parku, žluté taxíky a tisíce lidí, kteří brouzdají ulice.

Komfort bez kompromisů: luxusní hotel a restaurace Paloma v Průhonicích

10.11.2017

V pražských Průhonicích se nachází hotel Paloma, v němž si budete moci zarezervovat pobyt již od 14. listopadu. V tomto luxusním hotelu naleznete skvělé ubytování a restauraci s vysokou úrovní kuchyně. Hotel se postará o bezpečné parkování vašeho vozu, ubytuje vás v prostorném pokoji či suite podle vašich požadavků.

bkMP3p00CkA

VRCHOL SEZÓNY SE BLÍŽÍ. Zažijte ADVENT, VÁNOCE A SILVESTR po Mcelsku!

23.10.2017

Koloběh roku se uzavírá a je tu opět poklidný advent a tradiční české Vánoce. A co si pro Vás připravili v Chateau Mcely? Návštěva Chateau Mcely je v adventní čas nezapomenutelná…Zimní zámek ovinutý metry světelných řetězů, svítící lustry zavěšené na stoletých dubech, vztyčený vánoční strom a noční park plný světla.

PODZIMNÍ RODINNÝ VÍKEND V LISABONU

20.9.2017

Lisabon patří k nejslunnějším městům v Evropě a právě teď na podzim je na jeho návštěvu ideální čas. Hlavní město Portugalska s námi spojuje přímá letecká linka, dokonce několikrát týdně, a je to dosud neobjevený turistický skvost.

NA VLNÁCH RELAXACE A POHODY HOTELU OLYMPIC PALACE

24.8.2017

Vstupte na palubu úchvatného odpočinku ve znamení noblesního ubytování a služeb, do Luxury Spa hotelu Olympic Palace. Ne náhodou se jeden z nejprestižnějších karlovarských hotelů jmenuje po luxusním a ve své době největším zaoceánském parníku Olympic.

Skutečně luxusní cestování soukromým letadlem? Jen to od společnosti Aman

16.8.2017

Privátní cestování je nyní žádané, zejména pro ty, kteří toho chtějí hodně vidět, ale nemají příliš času. Dostatek financí je samozřejmě podmínkou. Letošního října se vydá 16 klientů na již čtvrtý ročník cestování se společností Aman, která v současné době vlastní 31 luxusních středisek, hotelů a soukromých rezidencí ve 20 zemích světa.

Subscribe to RSS - Cestování