CESTOVáNí

PODZIMNÍ RODINNÝ VÍKEND V LISABONU

20.9.2017

Lisabon patří k nejslunnějším městům v Evropě a právě teď na podzim je na jeho návštěvu ideální čas. Hlavní město Portugalska s námi spojuje přímá letecká linka, dokonce několikrát týdně, a je to dosud neobjevený turistický skvost.

NA VLNÁCH RELAXACE A POHODY HOTELU OLYMPIC PALACE

24.8.2017

Vstupte na palubu úchvatného odpočinku ve znamení noblesního ubytování a služeb, do Luxury Spa hotelu Olympic Palace. Ne náhodou se jeden z nejprestižnějších karlovarských hotelů jmenuje po luxusním a ve své době největším zaoceánském parníku Olympic.

Skutečně luxusní cestování soukromým letadlem? Jen to od společnosti Aman

16.8.2017

Privátní cestování je nyní žádané, zejména pro ty, kteří toho chtějí hodně vidět, ale nemají příliš času. Dostatek financí je samozřejmě podmínkou. Letošního října se vydá 16 klientů na již čtvrtý ročník cestování se společností Aman, která v současné době vlastní 31 luxusních středisek, hotelů a soukromých rezidencí ve 20 zemích světa.

Zaleťte si do portugalských hotelů Martinhal

24.7.2017

Většina cestovatelů, kteří míří do Portugalska, hlavně do lokality Faro jsou rodiny s dětmi či páry, které hledají zajímavou a neotřelou dovolenou u moře, respektive u oceánu. Portugalsko a zejména jižní oblast Algarve je oblíbené i u golfistů, kterých sem přijíždí každý rok více.

Nejluxusnější lyžařská střediska světa

20.7.2017

Pro mnoho lidí patří dovolená v některém z vyhlášených lyžařských středisek k zimě stejně nedílně jako silvestrovské oslavy. Není však středisko jako středisko a největší zájem samozřejmě přitahují ta nejluxusnější. Kritérií, podle kterých lze jednotlivá střediska hodnotit je mnoho a objektivní žebříček proto sestavit nelze.

Luxusní hotely Ritz-Carlton se vydávají na moře

19.7.2017

V hotelovém byznysu je značka Ritz-Carlton považována za jeden z nejluxusnějších řetězců. V současné době se jedná o dceřinou společnost řetězce Marriot, historicky však značka navazuje na luxusní hotely ze začátku dvacátého století. Nyní Ritz-Carlton chystá další expanzi.

Subscribe to RSS - Cestování