CESTOVÁNÍ PO VZORU CELEBRIT - S KUFRY RIMOWA

Eva Bicanová
23. Červen 2015
Celebrity vědí, jak cestovat. Pohodlně, stylově s luxusními zavazadly. Po jejich vzoru se můžete vydat i na cesty vy. Oblíbené a komfortní kufry RIMOWA poznáte podle typického drážkování.

Kufry RIMOWA již ve 20. letech minulého století zářily na plátnech kin a zahrály si ve více než 250 amerických filmech. Možná proto je jako oblíbené cestovní zavazadlo využívají právě herečky jako například Julianne Moore, Jennifer Garner nebo Jessica Alba, nebo herec Christian Slater. Hrdě s nimi cestuje i Lilly Allen či Karolína Kurková.

V nabídce je 12 ucelených kolekcí zavazadel vyrobené z různých materiálů a použitých kombinací. Kolekce Topas zahrnuje tradiční hliníkové kufry, které jsou stále vyhledávané. Mimo to se v poslední době stávají čím dál tím více oblíbená polykarbonátová zavazadla. Ty začala firma RIMOWA jako první výrobce na světě používat už v roce 2000. Nyní se dostala mezi nejprodávanější typy luxusních zavazadel.

Kufry Salsa deluxe z polykarbonátu si oblíbila herečka a držitelka Oskara Julianne Moore. Zavazadlo lze díky systému koleček Multiwheel® pohodlně vézt i na nerovném povrchu. Nejlehčí z lehkých je kolekce Salsa Air, kde hmotnost kabinového zavazadla dosahuje pouhých 1,9 kilogramu.

Herečka Jennifer Garner si oblíbila kolekci Limbo určenou pro tu nejnáročnější klientelu. Polykarbonátové kufry jsou doplněny silným hliníkovým rámem. Zároveň mají elegantní design, moderní barevné kombinace a lesklý povrch.

Christian Slater a Karolína Kurková sází na klasiku, kterou jsou hliníkové kufry Topas inspirované letadly Junkers. Uvnitř má nastavitelné přepážky, který umožní zachovat v kufru pořádek i po příletu do cílové stanice.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor