Champagne Piper-Heidsieck představuje svůdnou edici Lipstick

Redakce LUXUS.cz
02. Červenec 2018

Champagne Piper-Heidsieck patří mezi nejoceňovanější šampaňská vína na světě. Nyní přináší na český trh svou limitovanou edici! Po předchozí spolupráci s módními ikonami, jako jsou Jean-Paul Gaultier či Christian Louboutin, se Piper-Heidsieck rozhodl představit vášnivou edici svého cuvée brut, jež patří mezi nejoceňovanější šampaňská vína na světě. Na první pohled zaujme obal Lipstick Limited Edition. Jak název napovídá, jedná se o balení v podobě velké rtěnky, jež je symbolem ženskosti, krásy a osobitosti.

Obří rtěnka dokonale vystihuje eleganci značky. Její velký dárkový obal ve zlatočervené barevné kombinaci vypadá nejen luxusně, ale ladí se samotným champagne cuvée brut, jehož elegantní lahev je ve stejných barvách. Ovšem obal neslouží pouze jako elegantní doplněk exkluzivního nápoje – použitý materiál zajistí konstatní teplotu, lze ho tedy využít jako chladič.

Piper-Heidsieck Cuvée Brut patří mezi jedno z vůbec nejoceňovanějších champagne na světě. Jeho plná aromatická chuť se snoubí s lehkostí a svěžestí. Suchým profilem dotváří dokonalé, oblíbené cuvée brut. Toto perfektně vybalancované suché champagne vzniká spojením hroznů Pinot Noir (55%), Meunier (30%) a Chardonnay (15%), dosage 10g/L, které perfektně ladí s hovězím či lososovým tatarákem, drůbeží, sushi či krevetami. Samozřejmě též vynikne se sýry, především s francouzským plísňovým sýrem Chaource či italským Parmigiano-Reggiano. Limitovanou edici champagne Piper-Heidsieck Cuvée Brut Lipstick pořídíte na stránkách www.1er.cz za 1199 Kč.

V portfoliu Piper-Heidsieck najdete i letní růžovou variantu rosé sauvage brut. Růžové champagne Piper-Heidsieck vyniká výraznou ovocností. Ve vůni jsou cítit  červené plody rybízu, ostružin či třešně. Elegantní champagne s chutí jahod a červených pomerančů se skvěle hodí k lehčím pokrmům, překvapivě skvěle však doplní i tmavá masa. Nebojte se ho spárovat se steakem, kachnou či humrem. Champagne Piper-Heidsieck Rosé Sauvage Brut pořídíte na stránkách www.1er.cz za 1559 Kč.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor