CHATEAU DE LA MESSARDIERE V SAINT-TROPEZ ÚTOČÍ NA VŠECHNY SMYSLY

Eva Bicanová
21. Říjen 2015
5ti hvězdičkový hotel Château de la Messardiere se nachází v Saint-Tropez v regionu Var, který zahrnuje jak Provence, tak Francouzskou riviéru. Exkluzivní hotel je se svými 117 pokoji největší hotel Saint-Tropez.

Najdete zde lázně, gurmánskou restauraci a restaurace v okolí bazénu, bary, uměleckou galerii i ornitologická rezervaci.

Hotel byl postaven v 19. století a udržuje si svůj původní mimořádný charakter. V Saint-Tropez je považován za váženou instituci. Nachází se jen pár minut od centra města Saint-Tropez v úžasně klidném prostředí, kde působí jako ráj pro rozjímání a relaxaci. Hosté si mohou vychutnat klidnou procházku po středomořské zahradě, která překypuje vůní typické provensálské a středomořské flóry.

Hotel Château de la Messardiere nabízí pět kategorií pokojů v různých velikostech, s různými výhledy, s terasou nebo balkonem. Ve všech pokojích hosté naleznou komfortní koupelny s vířivkami, oddělenými sprchami a dvojitými umyvadly.

Chef restaurace je Pierrick Berthier, pod jehož velením vznikají v kuchyni lehké, moderní a vynikající lahůdky. Kuchyně vzdává hold přírodě a vášnivých místním výrobcům. Nabízí se klasická středomořská kuchyně a jiné kulinářské speciality.

Součástí hotelu je spa a wellnes zóna včetně masáží a kosmetických služeb, které zahrnují ošetření obličeje či masáže rukou a nohou. Veškeré tyto procedury si hosté mohou užívat v celkem v 6 pokojích v intimní atmosféře tlumených světel a uklidňující hudby, která podporuje harmonii a relaxaci.