CHATEAU MCELY SE DOSTAL DO SÍNĚ SLÁVY NA POPULÁRNÍM TRIPADVISORU

Redakce LUXUS.cz
23. Červenec 2015
Pětihvězdičkový zámek Chateau Mcely získal na populárním cestovatelském webu Tripadvisor certifikát výjimečnosti. Protože to bylo již po páté za sebou, dostal se až do síně slávy. Podmínkou pro získání Certificate of Excellence Hall of Fame je udržení minimálně pěti let po sobě Certificate of Excellence od Tripadvisor.com.

Founding Managing Director, Vlastimil Plch síň slávy komentuje takto:“ Ocenění si velmi vážíme. Je to ocenění našeho téměř desetiletého záměru zprostředkovat dokonalý zážitek, který každoročně obohacujeme a rozvíjíme.“

Proto v zámku vznikly exkluzívní lázně MCELY BOUQUET SPA s vlastní přírodní kosmetickou řadou MCELY BOUQUET, jejíž autorkou je majitelka zámku Inéz Cusumano. Vybudovaná byla též luxusní a oceňovaná restaurace PIANO MOBILE a dětský pohádkový svět Princezny Nely.

Síň slávy doplňuje tato významná ocenění zámku: Best of Realty 2006, World´s Leading Green Hotel 2008, European Green Resort 2011, Europe's Leading Green Resort 2011 a 2012, Luxury Spa Awards 2012, Best Luxury Destination Spa 2012 a nejlepší restaurace v České republice podle Grand Restaurant 2014.

Firemní články