Chateau Troja Residence nabízí luxusní byty v jedinečné lokalitě

Redakce Luxus.cz
26. Duben 2017
Projekt Chateau Troja Residence se nachází naproti Trojskému zámku. Ke dnešku se prodalo již více než 20 bytů, ale pokud se Vám projekt zalíbí, nemusíte zoufat, v celém objektu bude 66 bytových jednotek s rozlohou 32 až 440 metrů čtverečních. Navíc zde bude pět prostorných penthousů. Projekt bude dokončen na jaře příštího roku.

Pražská Troja je jednou z nejvyhledávanějších lokalit v našem hlavním městě. Je projektem realitní společnosti Coast Capital Partners, která již pracovala na projektech v Liliové či Jilské ulici v Praze. I zde se budou skvěle snoubit historické budovy s moderním stylem bydlení. Plocha, na které bude rezidence stát, je chráněná před povodněmi.

„Tato usedlost ze 17. století nás zaujala na první pohled. Viděli jsme v ní spící krásu historických budov a neuvěřitelný potenciál, který může nabídnout pro dnešní život. Vytvořili jsme velice speciální projekt. Chateau Troja Residence bude nejexkluzivnější rezidencí, která kdy byla v Praze postavena. Nabízí působivé životní prostředí skládající se z okolních zahrad, vinic, řeky a parku Stromovka,” popisuje Doron Friedman, spoluzakladatel CCP.

Projekt staví firma Metrostav a.s., návrhy zpracovalo architektonické studio Loxia, sjednocení s okolím realizovalo studio Flera. Výhoda projektu mimo jiné tkví v tom, že bude mít vlastní zahradu s dostatkem prostoru pro každého obyvatele rezidence. Projekt se bude skládat z celkem 13 budov. Zajímavostí je, že jedna z budov je nejstarší trojskou stavbou vůbec.