Chcete oslavit Silvestra na úrovni? Praha nabízí hned několik skvělých míst!

Dutch Pub
Hana Benešová
13. Prosinec 2016

Už jen několik dní zbývá do chvíle, kdy se rozloučíme s rokem stávajícím a oslavíme příchod roku nového. Pokud se rozhodnete trávit Silvestra v Praze, je zde hned několik míst, kde se rozhodně nudit nebudete. S rezervací však nesmíte otálet, protože je o ně skutečný zájem!

La Loca

La Loca

V blízkosti Karlova náměstí je restaurace La Loca, kde se o zábavu postará francouzský DJ Tetro. Těšit se můžete na výborné jídlo, skvělé nápoje a půlnoční ohňostroj. Marinovaného lososa a opečenou bagetou, hovězí svíčkovou a dezert budou podávat v Dutch Pubu.

Tower Park

Tower Park

Máte-li rádi hity 80. let, zavítejte do ulice V Kolkovně, kde sídlí pod číslem popisným 6 Cafe 80ʼs. Moderní hudbu s DJ, jídlo formou bufetu, neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů, degustace vín s odborníky, molekulární mixologie, planetárium, foto koutek a ohňostroj Vás čeká v restauraci Tower Park na Žižkovské věži.

Retro Music Hall

Retro Music Hall

Kouzelník a barmanská show zpestří Silvestrovskou party v KU Bar & Lounge, který leží nedaleko stanice metra Můstek. Také zde nebude chybět ohňostroj a DJ. Opravdu ve velkém se bude poslední den roku slavit v Roxy Music Clubu. Z DJů zde vystoupí Lumiere, Fatty M, Michael C, Chris Sadler, Biodana, Arturo Legorreta, Bronee, Bruno Curtis, 2K nebo IM Cyber. Očekávat můžete welcome drink, speciální vizuální efekty a lasery. Hudební vlnu ani na Silvestra neopustí Retro Music Hall, nebo M1 Lounge, kde zahraje DJ Koogee zahraje.

U Fleků

U Fleků

Ženy mají do půlnoci vstup zdarma do Paláce Akropolis, kde budou dvě stage vysoce kvalitní hudby, video mapping a přátelská atmosféra. Večer plný zábavy a hudby k poslechu i tanci plus menu včetně aperitivu, studeného předkrmu, polévky, hlavního jídla a druhé večeře dostanete v restauraci U Fleků. Neomezeně zde můžete pít tmavé pivo a nealkoholické nápoje. V ceně večera je zahrnuta i sklenka sektu.

Netradiční oslava příchodu nového roku je zcela jistě plavba na lodi. Můžete na ní strávit od 3,5 do 5 hodin. Plavbu po Vltavě Vám bude zpestřovat živá hudba, bohatý bufet a skvělé nápoje. Nevšedně se ponese také zábava v restauraci U Pecků, jejím tématem je totiž Divoký západ.

SaSaZu

SaSaZu

V ryze tradičním stylu se ponesou oslavy v restauraci U Českých pánů. Nebude zde chybět Becherovka, hruškový likér, husí paštika s portským vínem, hovězí vývar, výběr z různých grilovaných mas, domácí palačinky a půlnoční přípitek. Dalšími skvělými místy, kde trávit Silvestrovskou noc, jsou také restaurace Como a SaSaZu nebo kluby Crawl a Duplex.

Jeden z nejprestižnějších pražských barů Mánesova Bar and Books připravil na silvestrovský večer stejně jako minulý rok exkluzivní vystoupení „STRICTLY BURLESQUE“. Vstup za 695 Kč nebo balíček pro dvě osoby je možné si zarezervovat na webových stránkách či přímo v baru.Speciální balíček v ceně 2 500 Kč pro dvě osoby v Bar and Books Mánesova obsahuje dvě vstupenky na silvestrovský večer, láhev Charles Ellner Blanche Champagne a jedinečnou show „STRICTLY BURLESQUE“.

Pokud byste chtěli Silvestr trávit v pražském Buddha baru, musíte si zarezervovat večeři, která je vstupenkou na akci. Podávat se bude tichomořská kuchyně s asijskými vlivy, které si budete moci vychutnávat za hudby saxofonistky a zpěvačky Annie Black. Po ní tu správnou atmosféru vytvoří lechtivé vystoupení burlesky.