Chloé Nomade – putování za dokonalou vůní

Chloé Nomade - parfém pro dobrodružné ženy
07. Červen 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17894

Nomádi putující z místa na místo, žijící ničím nespoutaný, volný a dobrodružný život byli pro Chloé a Karla Lagerfielda inspirací při návrhu této nové vůně. Stejně jako nomádi putují pouští, aby po nich zbyla jen vzpomínka, po aktivních ženách používajících parfém Chloé Nomade také brzy zbyde jen stopa jeho přitažlivé vůně. V čem spočívá jeho kouzlo a důvod, proč jej vyzkoušet?

Lahvička je elegantní a velmi ženská

Lahvička je elegantní a velmi ženská

Pro popis parfému Chloé Nomade se velmi dobře hodí výraz „chypre“, který obecně označuje parfémy s vůni dřeva, květin a citrusů, historicky se odkazuje na parfémy z orientálních pryskyřic. Chloé Nomade je právě takový. Kombinace dubového mechu, mirabelkového likéru a frézie v sobě odráží svobodného ducha žen, které spontánnost, aktivitu a touhu poznat svět správně považují za pozitivní vlastnosti. Cílovou skupinou parfému jsou ženy od dvaceti do čtyřiceti let a lze očekávat, že ty si jej velmi rychle oblíbí.

V parfému můžete rozeznat i tóny broskve, citrusů a bergamotu. Celkově je pak vůně velmi ženská stejně jako flakonek (parfém je dostupný v objemech 30, 50 a 75 ml i v podobě malé, cestovní lahvičky) ve tvaru kabelky. Barevně sází na velmi elegantní kombinaci růžové a zlaté. Chloé Nomade tak krásně demonstruje fakt, že dobrodružnost a akčnost nemusí být v protikladu k ženskosti. Právě naopak, tyto charakteristiky se velmi dobře doplňují a vytváření nesmírně přitažlivý celek.

Galerie

Lahvička je elegantní a velmi ženská