CHYSTÁ SE NOVÝ SHOWROOM ROLLS-ROYCE MOTOR CARS V PAŘÍŽSKÉ ULICI

Eva Bicanová
12. Listopad 2015
Čtenost článku je: 12312 [?]
Nové dealerství Rolls-Royce Motor Cars v České republice bude sídlit na začátku Pařížské ulice a ponese název Rolls-Royce Motor Cars Prague. Otevření nového showroom se plánuje na jaro roku 2016.

„Pro budoucí rozvoj značky Rolls-Royce v regionu střední a východní Evropy má Česká republika strategický význam,” řekl James Crichton, ředitel Rolls-Royce Motor Cars pro Evropu. „Jsme přesvědčeni, že ve společnosti CarTec Group jsme našli toho nejlepšího možného partnera,” dodal Crichton k tomu, že se společnost CarTec Group stala oficiálním prodejcem vozů Rolls-Royce na území České republiky.

„Rolls-Royce ztělesňuje individualitu a luxus tak jako žádná jiná značka. Vozy s hrdým symbolem Spirit of Ecstasy jsou synonymem absolutního úspěchu. Otevření autorizovaného dealerství je začátkem nové éry pro zákazníky Rolls-Royce v České republice a my jsme si jistí, že Spirit of Ecstasy, tato dáma s rozevřenými křídly, míří v naší rodné zemi k zářivé budoucnosti,” řekl Karel Kadlec, majitel a ředitel společnosti Rolls-Royce Motor Cars Prague.

Rolls-Royce Motor Cars Prague