čistý parfém Atelier Cologne Clémentine California ztělesňuje půvabnou svěžest

Redakce Luxus.cz
01. Červen 2017
Atelier Cologne je vůbec prvním výrobcem parfémů, který se zaměřuje výhradně na kolínskou vodu, jež je ve světě parfumérství mýtickou klasikou. Jejími tvůrci jsou Sylvie Ganter a Christophe Cervasel. Díky své píli a touze po dokonalosti vytvořili jedinečnou rodinu parfémů « Cologne Absolue », kolínskou vodu se silnou osobností, která vyzařuje tolik charakteristickou svěžest kolínské vody. Nositelé této vůně ocení, že má velmi dlouhou trvanlivost, které dosahuje svou vysokou koncentrovaností.

Kolekce Originale se skládá z Colognes Absolues (absolutních kolínských) příznačných názvů, jako jsou Orange Sanguine (Krvavý pomeranč), Grand Néroli (Velké neroli), Bois Blonds (Světlé dřevo), Trèfle Pur (Čistý jetel), Oolang Infini (Nekonečný oolang) a také Clémentine California .

Clémentine California je pojmenovaná podle mandarinky klementinky, jež pochází ze slunné Kalifornie. V tomto čistém parfému ladí hřejivé citrusové nóty s těmi zelenými, které dodávají mandarince ten správný říz. Srdce vůně se vine okolo badyánu a náznaku sečuánského pepře, pak splynou do hřejivého vetiveru z Haiti, santalového dřeva a cypřiše. Skryty jsou zde také jalovcové bobule.

Vůni Atelier Cologne Absolue s koncentrací 15% parfému, si nejde nezamilovat. Tento unisexový parfém se svěžestí kolínské je navržen tak, aby na pokožce vydržel co nejdéle.

Firemní články

2018

2017

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor