NEWS & ARTICLES

Citrix zajišťuje zabezpečení a snadný přístup ke všem aplikacím a datům na světě

ARTICLE BY

Citrix je společnost, která se snaží vytvářet svět, kde jsou lidé, organizace a věci bezpečně propojení a dostupní pro vytváření jedinečných výsledků. Společnost nabízí celistvé portfolio pracoviště jako služby, doručování aplikací, virtualizace, mobility, poskytování po síti a řešení sdílení souborů umožňující oddělení IT zajišťovat uživatelům bezpečnou dostupnost klíčových systémů prostřednictvím cloudu nebo v prostorách společnosti ze všech zařízení a platforem.

Citrix pracuje s nejmodernějšími technologiemi, díky nimž jsou data a aplikace na celém světě v bezpečí. Navíc jsou snadno dostupná, takže umožňují lidem pracovat odkudkoli a kdykoli.
Mezi doporučené produkty patří například XenApp a XenDesktop – ekonomické a bezpečné doručování aplikací a desktopů Windows do všech zařízení.

Přední platformou pro virtualizaci serverů na trhu zajišťující optimální výkon aplikací a desktopů je XenServer. Bezpečně sdílená data na podnikové úrovni budou díky ShareFile. NetScaler je škálovatelná síťová infrastruktura pro dosažení vysoké dostupnosti, výkonu a zabezpečení datových center, poboček, cloudu a mobilních služeb.

Řešení Citrix dnes používá více než 400 000 organizací a více než 100 milionů uživatelů po celém světě. Další informace naleznete na webu www.citrix.cz.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Citrix
+41 52 63577 00
---
Rheinweg 9, Schaffhausen

Firemní články

Citrix zajišťuje zabezpečení a snadný přístup ke všem aplikacím a datům na světě

15.3.2017

Citrix je společnost, která se snaží vytvářet svět, kde jsou lidé, organizace a věci bezpečně propojení a dostupní pro vytváření jedinečných výsledků.