ČNR 19.ROČNÍK - OPĚT SE STATUSEM MISTROVSTVÍ ČR

Adriana Dosedělová
18. Březen 2015
Letošní rok proběhne již 19. ročník této nejstarší námořní regaty a znovu to bude i jako Mistrovství České republiky One-Design.

Rozhodl o tom Český svaz jachtingu na svém listopadovém zasedání. V minulosti tomu tak bylo již 8x.

Definitivní “Podnínky účasti” a aktuální webové stránky závodu budou zveřejněny přibližně v průběhu 1 měsíce. Partnerství v tomto letošním závodu potvrdily společnosti Mercedes-Benz, Hyveco, Chorvatské turistické sdružení a další.

K dispozici jsou stále ještě pozice generálního, etapového a technického partnera regaty. Pro firmy působící v oblasti textilního průmyslu se mimo finanční plnění za poskytnutou propagaci nabízí i možnost dodání oblečení pro závodníky, případně obleční pro pořadatele. O mediální podporu se i letos postará Česká televize, Český rozhlas a také i magazíny Yacht, Yachting Revue. Závěrečné DVD bude v několika tisícovém nákladu distribuováno mimo jiné také předplatitelům Yachting Revue. Informace o závodu budou zveřejňovány na webových servrech Lodních novin, MY BOAT, TPS atd.

19. Česká námořní rallye se bude konat 17. - 24. 10. 2015 v Chorvatsku - Střední Dalmácii. Vyrážet se bude z maríny Jezera do které se, po 6 dnech závodění, celá flotila znovu vrátí. Závodu se zúčastní 20 lodí s 6-8 člennou posádkou. O dalších podrobnostech a novinkách z tohoto závodu vás budeme informovat.