Co se bude letos nosit na sjezdovkách?

Hana Benešová
04. Prosinec 2017
Představujeme Vám trendy na sjezdovky pro letošní zimu, které přináší ve své nové lyžařské kolekci značka SPORTALM, rovnou z rakouského Kitzbuehelu.

Její letošní kolekce má výrazné barvy a nádech sportovního retro stylu. Na sjezdovkách bude tuto zimu největším trendem červená barva, klasický vzor kohoutí stopy, a výrazné barvy jako žlutá, oranžová a modrá v kombinaci s černou nebo bílou.

Modely značky Sportalm jsou úspěšné díky spojení nejnovějších funkčních materiálů s precizními střihy a luxusními detaily. Použité materiály jsou zpracovány těmi nejmodernějšími technologiemi. Výsledný efekt zaručuje prodyšnost, nepromokavost a lehkost oděvu, který dokáže fungovat i v obtížných podmínkách.

Lyžařské oblečení značky Sportalm je univerzální. Díky svému modernímu stylu se skvěle hodí nejen na sjezdovku, ale i na procházky do města a relaxaci v apres-ski baru. V kolekci naleznete originální dámské, pánské i dětské modely.

Největší výběr oblečení a doplňků značky Sportalm najdete v David Sport, a to ani nemusíte do obchodu David Sport v Harrachově nebo obchodu Sportalm ve Špindlerově Mlýně. Stačí vám v pohodlí domova navštívit http://www.davidsport.cz/.

Firemní články