COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB JIŽ 15 LET MĚNÍ POHLED NA AKTIVNÍ ČESKÉ ŽENY

Official Press Release
Michal Hutta
28. Květen 2014

Na oslavu svých 15. narozenin si COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB pozval ředitelku loutkového Divadla Spejbla a Hurvínka, paní Helenu Štáchovou (dámu, která za svou životní výhru považuje to, že si může hrát po celý svůj život.).

V rámci večera paní Štáchová odpovídala nejen na otázky kladené zakladatelkou klubu, Helenou Kohoutovou, ale také na ty, jež jí kladli hosté prostřednictvím technologií LG Electronics. Diskuze tak byla velice zajímavá a všichni pak mohli odejít s pocitem, že jejich zvědavosti bylo učiněno za dost. Před samotným hlavním hostem večera si mohli všichni přítomní vyslechnout zajímavé informace z cyklu Vzrušující svět investic, tentokráte se zaměřením na Výhodné investice do nemovitostí nebo rady, jak správně investovat do drahých kovů a kamenů, které pro ně byly připraveny v rámci komorního odborného setkání. 

Official Press Release

Official Press Release

K narozeninám klubu dále přišlo popřát mnoho gratulantů, mezi nimiž nechyběla ani Markéta Vaňková, CSR Manager společnosti GE Money Bank, jenž je celoročním generálním partnerem klubu. Společně pak s Hkenou Kohoutovou, zakladatelkou klubu, Lukášem Mourečkem, Director of Sales & Marketing Hotelu Park Inn Prague a paní Štáchovou rozkrojila narozeninový dort z dílny cukrárny U Knoflíčků. Zakladatelka klubu v závěru večera shrnula patnáctileté působení klubu a současně vyzvala hosty, aby byli zodpovědní za své chování.

I v letošním roce již tradičně dámský klub podpořil projekty společenské odpovědnosti GE Money Bank. Tentokráte se jednalo o dobročinný bazar v prospěch Rané péče EDA.

Official Press Release

Official Press Release

AGENTURA HELAS

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže