COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB OSLAVIL 14. NAROZENINY, GRATULUJEME!

Michal Hutta
08. Červen 2013
Čtenost článku je: [?]

Jak nejlépe charakterizovat klub se čtrnáctiletou historií? Možná slovem tradice. Ostatně právě na tradici prvorepublikových dámských klubů navazuje COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB, který začátkem května v hotelu Park Inn Prague oslavil právě 14. narozeniny.

Samotnému slavnostnímu večeru předcházelo Komorní odborné setkání a povídání s panem Janem Musilem, investičním managerem GE Money Bank na téma finančního plánování, na které navázal Jan Cikler, projektový manager společnosti CRIF – Czech Credit Bureau s tématem Bílé koně aneb investigace s fantazií.

Hlavním dárkem byla, kromě třípatrového dortu od Cukrárny U Knoflíčků, především přítomnost českého herce, moderátora, publicisty, dramatika a režiséra, charismatického Jana Krause. Jeho jedinečný břitký humor se projevil i během povídání o životě, práci, lidech, rozdělení rolí, o jeho podílu na založení protikorupčního fondu nebo ve zmínce o jeho vztahu k bulváru. Kromě něj a zúčastněných členek popřály klubu vše nejlepší i paní Markéta Vaňková, CSR Manager GE Money Bank a Director of Sales & Marketing hotelu Park Inn Prague, Lukáš Moureček. Mezi dalšími gratulanty byly i Sylva Webster, Marketing Manager společnosti VOLVO, ředitelka Léčebným lázní Jáchymov, Jana Vaňková, Jarmila Malá ze společnosti GoldSirio a obchodní a marketingová ředitelka Newton Media, Eva Eliášová.

Pomyslnou třešničkou narozeninového dortu byla módní přehlídka pletené módy Jaroslavy Procházkové, která ukončila oficiální část večera. Dále už se hosté jen příjemně bavili u partnerských koutků a ochutnávali kávové speciality Dallmayr. Tradiční dobročinný bazar proběhl ve prospěch sdružení Klubu přátel dětí dětských domovů.

www.helas-ladies-club.cz

  

AGENTURA HELAS

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

AGENTURA HELAS

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže