COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB OSLAVIL 14. NAROZENINY, GRATULUJEME!

Michal Hutta
08. Červen 2013

Jak nejlépe charakterizovat klub se čtrnáctiletou historií? Možná slovem tradice. Ostatně právě na tradici prvorepublikových dámských klubů navazuje COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB, který začátkem května v hotelu Park Inn Prague oslavil právě 14. narozeniny.

Samotnému slavnostnímu večeru předcházelo Komorní odborné setkání a povídání s panem Janem Musilem, investičním managerem GE Money Bank na téma finančního plánování, na které navázal Jan Cikler, projektový manager společnosti CRIF – Czech Credit Bureau s tématem Bílé koně aneb investigace s fantazií.

Hlavním dárkem byla, kromě třípatrového dortu od Cukrárny U Knoflíčků, především přítomnost českého herce, moderátora, publicisty, dramatika a režiséra, charismatického Jana Krause. Jeho jedinečný břitký humor se projevil i během povídání o životě, práci, lidech, rozdělení rolí, o jeho podílu na založení protikorupčního fondu nebo ve zmínce o jeho vztahu k bulváru. Kromě něj a zúčastněných členek popřály klubu vše nejlepší i paní Markéta Vaňková, CSR Manager GE Money Bank a Director of Sales & Marketing hotelu Park Inn Prague, Lukáš Moureček. Mezi dalšími gratulanty byly i Sylva Webster, Marketing Manager společnosti VOLVO, ředitelka Léčebným lázní Jáchymov, Jana Vaňková, Jarmila Malá ze společnosti GoldSirio a obchodní a marketingová ředitelka Newton Media, Eva Eliášová.

Pomyslnou třešničkou narozeninového dortu byla módní přehlídka pletené módy Jaroslavy Procházkové, která ukončila oficiální část večera. Dále už se hosté jen příjemně bavili u partnerských koutků a ochutnávali kávové speciality Dallmayr. Tradiční dobročinný bazar proběhl ve prospěch sdružení Klubu přátel dětí dětských domovů.

www.helas-ladies-club.cz

  

AGENTURA HELAS

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže