COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB: ŽIVOT JE OTÁZKOU PŘÍSTUPU

Michal Hutta
16. Červenec 2013
Čtenost článku je: [?]

Setkání s povídáním o životě a všem co je s ním spojené: to byl další večer dámského klubu, kde byla čestným hostem Dara Rolins. Prozradila, jaké bylo její dětství, jak je složité se v showbusinessu udržet tolik let i jak se dá skloubit role úspěšné české ženy a maminky. Všem dokázala, že možné to je a byla pro všechny velkou inspirací.

Celý večer rozzářilo vystoupení průkopnice gospelů v Čechách paní Zuzany Stirské a jejího souboru Fine Gospel Time. Bylo to poprvé v historii dámského klubu, co se dámy nechaly unést, zvedly se ze židliček a začaly tančit. Slavnostnímu večeru předcházelo Komorní odborné setkání „Přístup k užitečným informacím je klíčem k úspěchu“ tentokrát pod taktovkou pana Miloše Mastníka, Vice President Business Marketing T-Mobile a paní Jany Křížové, Vedoucí obchodní skupiny akvizic pro český a zahraniční monitoring médií z NEWTON Media.

Celý večer byl laděn do fuchsiové barvy, o což se postaral partner setkání Maxiservice. Hosté měli také možnost se poradit s výživovými poradci Natur House, prohlédnout si výstavu briliantových šperků „Panter“ od GoldSirio či se informovat o monitoringu, jak na něj a co je s ním všechno spojené a to odborníků od NEWTON Media.

www.helas-ladies-club.cz

  

AGENTURA HELAS

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

AGENTURA HELAS

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže