COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB - ŽIVOT NÁPADŮM, A CO DÁL?

Michal Hutta
17. Říjen 2013

Víte, co mají společného Magdalena Diettlová a Barbara Nesvadbová? Obě jsou to krásné a populární ženy, které byly v určité fázi života spojeny se známými muži, obě nějakou dobu společně pracovaly v časopise Xantypa, který jedna z nich založila a druhá v něm pracovala. A obě byly určitým způsobem hosty posledního klubového setkání dámského klubu COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB, kdy jednu z nich skolila nemoc a druhá pomohla a ráda jí v její účasti zastoupila.

Paní Magdalenu Dietlovou, šéfredaktorku, moderátorku, autorku námětů, scénáristku a především úžasnou ženu, měly možnost členky klubu potkat koncem září v pětihvězdičkovém hotelu LePalais. O životě s milovaným mužem i bez něj, o psaní, kariéře a životě obecně si paní Magdalena povídala se zakladatelkou klubu Helenou Kohoutovou.

Setkání s tématem ŽIVOT NÁPADŮM III. bylo v pořadí již třetím, na kterém klub spolupracoval s projektem Život nápadům GE Money Bank, který pomáhá začínajícím podnikatelkám v rozjezdu vlastního podnikání. I proto měly dámy možnost v rámci Komorního odborného setkání vyslechnout povídání Markéty Vaňkové na téma „Život nápadům – a co dál?“. O tom, že „Začít s podnikáním není tak složité“ povídal i prezident České asociace franchisingu Jan Gonda. Své zkušenosti předala i Petra Hubačová, zakladatelka a jednatelka business akcelerátoru pro technologické firmy Techsquare, jedna z ambasadorek projektu Život nápadům. Zazpívat přišel finalista soutěže Československá Superstar, Norbert Peticzký.

Během večera měly dámy mimo jiné i možnost prohlídky jedinečného hotelu a místního SPA s představením jejich kosmetiky Ligne st. Barth, vyzkoušet si nejenom masáže rukou francouzské značky L´Occitane, pokochat se luxusními šperky GoldSirio a zjistit informace o první americko-české pojišťovně MetLife. Dobročinný bazar byl uspořádán ve prospěch sdružení Celé Česko čte dětem.

www.helas-ladies-club.cz