ČSOB rozumí studentům, a proto jim dává rovných 1000 Kč

24. Srpen 2020

ČSOB oslovuje mladé klienty a studenty ve věku od 18 do 26 let s kampaní „1000 cash“. Jako start do dospělosti dává odměnu 1 000 Kč k novému Plus Kontu, když použijí alespoň jednou platební kartu a Smartbanking.

„Především mladí z generace ´Z´ od bank na českém trhu nejvíce očekávají, že se jim přizpůsobí. Chtějí banku, která jim rozumí, nebude zbytečně drahá a účet půjde jednoduše ovládat online, a to především přes mobil. Právě kvůli nim stále posouváme naše digitální řešení dopředu, abychom očekávání naplnili. Chceme tuto skupinu klientů právě touto kampaní motivovat, aby měli účet u nás a vyzkoušeli si ho,“ popisuje očekávání kampaně Jan Sadil, člen představenstva ČSOB zodpovědný za retail.

Založení Plus Konta online v ČSOB je rychlé, snadné a výhradně online, pokud máte účet i v jiné bance. Stačí občanka, řidičák nebo pas a pět minut k tomu. Krom vstupního příspěvku od banky čeká mladé lidi i studenty spousta dalších výhod. Vedení účtu je až do 26 let zcela bez poplatků, přehled o něm lze mít kdekoli díky appce Smartbanking, ze které lze také odesílat platby otiskem prstu.

K účtu patří debetní karta, se kterou lze platit bezkontaktně v obchodech a na internetu, vybírat bezplatně hotovost z více než 1 000 bankomatů v České republice. A díky mobilním aplikacím Apple, Google nebo Garmin je placení ještě pohodlnější. Na podzim připravuje skupina ČSOB k Plus Kontu speciální novinku – platební kartu z recyklovaného materiálu v zeleném designu. Udržitelnost životního prostředí je téma, kterému se ČSOB dlouhodobě věnuje a je to i oblast, které rezonuje právě mezi mladými klienty.

Pokud mladí uvažují o vlastním bydlení, s Plus Kontem získají slevu 0,1 procenta z hypotéky. Na malé výdaje lze využít kreditní kartu, kterou studenti VŠ a VOŠ získají bez doložení příjmů a prvních šest měsíců neplatí úroky. Do konce září je ke každé nové kreditní kartě bonus 1 000 Kč za založení a dvě procenta zpět z každého nákupu. K běžnému účtu si lze sjednat i spořicí účet. Ještě výhodnější je pro střadatele stavební spoření. To ostatně odpovídá i struktuře klientů stavebních spořitelen – zhruba pětina všech smluv je uzavřena právě klienty do 26 let. U ČMSS ze skupiny ČSOB je nyní možné získat zhodnocení až 3,8 procenta ročně.

Aby toho nebylo málo, noví majitelé Plus Konta mohou vyhrát iPhone 11 Pro v případě, že se přihlásí do Smartbankingu a alespoň jednou zaplatí kartou. Tato akce trvá do 30. září 2020 a je určena pro všechny stávající klienty od 18 do 26 let.

ČSOB PRIVATE BANKING

Firemní články

Poštovní spořitelna vylepšuje služby pro seniory
Prvotřídní služby ČSOB Premium zpříjemňují život už 100 tisícům klientů
ČSOB rozumí studentům, a proto jim dává rovných 1000 Kč
ČSOB spustila možnost pořídit první investici pomocí Smartbankingu
V Hradci Králové už vyrostla hrubá stavba regionální centrály ČSOB
Program ČSOB pomáhá regionům přispěje neziskovým projektům částkou přes 4,1 miliony korun
ČSOB rozšiřuje nabídku služeb pro klienty Poštovní spořitelny i Hypoteční banky
ČSOB již podeváté podpoří prospěšné projekty ve všech českých regionech. Do výběru se může zapojit každý
V české republice zdražují nemovitosti nejrychleji z Evropské unie
Martin Kosobud a Pavel Tichý přebírají cenu ČSOB je počtvrté nejlepší privátní bankou v České republice podle The Banker
Ta nejosobnější forma bankovnictví v podobě Wealth Office od ČSOB
ČSOB PRIVATE BANKING JE PODLE EUROMONEY NEJLEPŠÍ PRIVÁTNÍ BANKOU
VÝTĚŽEK KARTY DOBRÉ VŮLE Z ČSOB ZA LOŇSKÝ ROK ČINÍ 668 TISÍC KORUN VÝTĚŽEK KARTY DOBRÉ VŮLE Z ČSOB ZA LOŇSKÝ ROK ČINÍ 668 TISÍC KORUN
ČSOB OBHÁJILA POZICI NEJLEPŠÍ PRIVÁTNÍ BANKY V ČESKÉ REPUBLICE PODLE THE BANKER
PLATEBNÍ KARTA WORLD ELITE OD ČSOB ANEB „KARTA DOBRÉ VŮLE“
DRTIVÁ VĚTŠINA ZÁMOŽNÝCH ČECHŮ PŘISPÍVÁ NA CHARITU, PROZRADIL PRŮZKUM ČSOB
PRIVÁTNÍ BANKOVNICTVÍ ČSOB ZVÍTĚZILO V SOUTĚŽI FINANCIAL TIMES GROUP PRIVATE BANKING AWARDS 2013
INVESTIČNÍ KOMENTÁŘ ČSOB: DO KTERÝCH ODVĚTVÍ SE VYPLATÍ INVESTOVAT?
PRIVÁTNÍ BANKOVNICTVÍ ČSOB OCENĚNO V ANKETĚ ČASOPISU EUROMONEY
PRIVÁTNÍ BANKOVNICTVÍ ČSOB OSLAVÍ 10. VÝROČÍ VYDÁNÍM PAMĚTNÍ MEDAILE

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže