NEWS & ARTICLES

CUKRÁRNA VOTRE PLAISIR NABÍZÍ FRANCOUZSKÉ DEZERTY A DORTY

ARTICLE BY

V Soukenické ulici číslo 26 byla nedávno otevřena vynikající rodinná francouzská cukrárna a pekárna, která je zaměřená na francouzské produkty. Ochutnat zde můžete dezerty, macarons, tartelettes, tartes, gateaux, meringues, petites nebo slané koláče quiches. Fascinující chutě a vytříbené detaily patří neodmyslitelně k francouzským cukrářským výrobkům. Obojí naleznete v dezertech cukrárny Votre Plaisir.

Plánujete-li oslavu, večírek nebo svatbu, můžete si pochoutky objednat můžete také prostřednictvím e-shopu. Luxusní dezerty vám cukrárna doručí až domů. Pokud chodíte na obotní farmářské trhy v Praze, i tam se s francouzskými delikatesy z cukrárny Votre Plaisir můžete setkat.

V nabídce nechybí svatební a narozeninové dorty a ani Le mystére du plaisir - dorty na překvapení. Nejlepší chutě v sobě ukrývají samotné suroviny, s ekterými v cukrárně pracují tak, aby jejich chuť patřičně vynikla.

Nechte se zlákat vzhledem a budete mile překvapeni chutí těchto báječných francouzských dezertů a dortů z cukrárny Votre Plaisir.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

VOTRE PLAISIR
737 509 106
votreplaisir@votreplaisir.cz
Soukenická 26, Praha

Firemní články

CUKRÁRNA VOTRE PLAISIR NABÍZÍ FRANCOUZSKÉ DEZERTY A DORTY

28.12.2015

V Soukenické ulici číslo 26 byla nedávno otevřena vynikající rodinná francouzská cukrárna a pekárna, která je zaměřená na francouzské produkty. Ochutnat zde můžete dezerty, macarons, tartelettes, tartes, gateaux, meringues, petites nebo slané koláče quiches.