Cybex, přední výrobce lifestylového dětského zboží, představil svoje nové kolekce

Redakce
20. Září 2017
Čtenost článku je: 12402 [?]
Strhující módní přehlídka nových rodičovských trendů, kterou si nenechala ujít ani topmodelka Karolina Kurková, představila vesmírné motivy a tajemnou Asii. Topmodelka Karolina Kurková zazářila po boku zakladatele značky CYBEX a CEO holdingu Goodbaby International Martina Poše, a mladičké návrhářky Anny K.

Vesmírná kolekce této ukrajinské návrhářky, která v současnosti patří k největším začínajícím talentům, oslňuje hravostí a motivem meziplanetárního cestování. Na večerní akci pořádané v berlínském multifunkčním prostoru Secret Garden byla kromě kolekce Anny K představena i nová kolekce KOI z dílny německých návrhářů CYBEX.

CYBEX zároveň představil i stávající kolekce. Hide & Seek (Hra na schovávanou) překvapuje 3D efektem a propracovanou výšivkou motýlích křídel na lesní kamufláži, zatímco kolekce Birds of Paradise je inspirovaná tropickou exotikou a pralesními motivy.

Všechny představené kolekce byly vytvořeny pro kočárek CYBEX Priam a jeho odlehčenou městskou verzi CYBEX Mios. Tyto cestovní systémy 3 v 1 lze použít v kombinaci s jednou z vítězných autosedaček CYBEX pro novorozence a později jako luxusní sportovní kočárek, ve kterém může dítě cestovat jak po směru, tak i proti směru jízdy. Jako doplněk ke kolekcím je dětské nosítko CYBEX YEMA, které v sobě spojuje nejvyšší módní standard s dokonalou ergonomií.

Díky nadčasovému designu a prvotřídní funkčnosti si české kočárky oblíbily světové celebrity, jako například Karolína Kurková, Keira Knightly, Sarah Jessica Parker, Matt Damon, Liv Tyler, Rihanna, Katy Perry, Gwen Stefani a Rosamund Pike.

Cybex