CZECH TOP 100 GOLF TROPHY 2017 letos vstupuje do 12. ročníku

účastníci měli možnost se setkat na hřišti s velice uznávaným fotbalistou Pavlem Nevědem
Redakce Luxus.cz
04. Duben 2017
Pod pojmem sportovní turnaj si lze představit tvrdé zápolení, usilovnou snahu vyhrát za vynaložení všech sil a dovedností získaných mnohaletým tvrdým tréninkem. Vítězové padají vysílením, poražení se hroutí.

Nebo může být turnaj, na který se všichni účastníci těší, protože se setkají se zajímavými lidmi, s přáteli a známými. Turnaj, při němž vlastní sportovní disciplína je především záminkou pro takové setkávání.

A pokud se turnaj odehrává na těch nejkrásnějších hřištích, nenajdete názornější příklad pro spojení příjemného s užitečným. Takový je turnaj CZECH TOP 100 GOLF TROPHY, který letos vstupuje do 12. ročníku.

Turnaj bude hostit 25. dubna GOLF RESORT BLACK BRIDGE PRAHA, 16. května ROYAL GOLF CLUB MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, 19. června LORETA GOLF PYŠELY, 12. září GOLF RESORT KARLOVY VARY – OLŠOVKY. 3. října proběhne finále turnaje v GOLF RESORTU HAUSCHLAG v Rakousku. Vítěz obdrží elegantní pohár, na němž bude vyryto jméno společnosti letošního ročníku.
pohár předává předseda CZECH TOP 100 Jan Struž loňskému zástupci vítězného flightu BHS Pavlovi Borovičkovi

pohár předává předseda CZECH TOP 100 Jan Struž loňskému zástupci vítězného flightu BHS Pavlovi Borovičkovi

Na každém turnaji je jedna jamka věnovaná Nadaci Naše dítě, výtěžek je nadaci věnován po ukončení ročníku. Informace podává a přihlášky registruje ředitelka turnaje, paní Ivana Kaucká. Máte-li zájem se prestižního CZECH TOP 100 GOLF TROPHY zúčastnit, ozvěte se na ivana.kaucka@czechtop100.cz.